Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
przyjazn

Artykuły: Rozwój osobisty

Jak zagonić się do działania?

Jak wiadomo nie łatwo jest podjąć się wyzwania i zacząć robić coś czego efekty zobaczymy dopiero za jakiś czas swojej pracy. Ten temat jest poświęcony właśnie wszystkim którzy chcą coś osiągnąć ale nie wiedzą jak się do tego zabrać.

Czytaj więcej

Obawy przed niepowodzeniem

Najważniejszym krokiem na drodze do wyznaczonego celu jest, przede wszystkim, przezwyciężenie obaw przed niepowodzeniem. Powszechnie uważa się, że niepowodzenia w niektórych sytuacjach i popełnianie błędów eliminuje osiągnięcie sukcesu. Musisz sobie uświadomić, że niepowodzenia, a nawet klęski, są przesłanką każdego sukcesu.

Czytaj więcej

Obawa przed odmową

Obawa przed odmową może sparaliżować nasze działania i nie pozwolić nam na podjęcie właściwych kroków w dążeniu do celu. Zabija w nas potrzebę konsultacji, pytania o wskazówki i poszukiwanie mądrzejszych rozwiązań. Paradoksalnie uzależnia nasze decyzje od innych ludzi.

Czytaj więcej

Zakładki obrazkowe

O co chodzi? Chodzi o to, że te zakładki to jakby wieszaki, na które możemy wieszać ubrania (informacje). Raz wymyślamy sobie zestaw zakładek i używamy ich ciągle.

Czytaj więcej

10 sposobów na zwiększenie produktywności

Zastanawiasz się, jak to jest, że mimo ogromnego wysiłku jaki wkładasz w swoją pracę, ciągle masz za mało czasu by ją dokończyć? Nie wyrabiasz się, i jesteś coraz to bardziej zmęczony… Masz problemy z koncentracją, nie wspominając o pamięci...

Czytaj więcej

Obawa przed ośmieszeniem

Jednym z najistotniejszych hamulców sukcesu jest obawa przed ośmieszeniem. Obawa przed ośmieszeniem z powodu niepowodzenia potrafi zatrzymać twórczego człowieka w miejscu, nawet na wiele lat.

Czytaj więcej

Nastawienie do życia

Właśnie teraz, dokładnie w tej chwili, decydujesz o tym jak potoczy się dalej Twoje życie. Każda kolejna decyzja, którą podejmujesz ma wpływ na to czy Twoja ścieżka rozwoju poprowadzi cię prosto do celu, czy może stanie się ona długa i kręta. Głównym czynnikiem mającym wpływ na podejmowane przez Ciebie decyzje jest Twoje nastawienie do życia.

Czytaj więcej

Warto czytać książki

Książki warto czytać. Wie o tym każdy, kto w swoim życiu przeczytał chociażby jedną książkę. W szkole podręczniki szkolne pomagają uczniom zdobywać wiedzę, a także sprawdzają nabyte na lekcji umiejętności poprzez zamieszczone pod koniec rozdziału ćwiczenia. Co najważniejsze, książek wcale nie trzeba kupować...

Czytaj więcej

Jedynie 6 osób...

Sam tytuł tego artykuły nie za wiele za pewne Ci mówi. O jakie sześć osób chodzi i w ogóle o co chodzi? Otóż powodzenie w życiu i osiąganie celów, wspaniałe wycieczki, ładne domy i nowe samochody to rzeczy, o których marzy większość z nas. Jedni tylko marzą, inni próbują coś robić, jednak po pierwszych niepowodzeniach odpuszczają, natomiast jeszcze inni walczą do końca i osiągają to co sobie zamierzyli.

Czytaj więcej

Algorytm jasnowidzenia

Przyznam szczerze, nazwa brzmi ciekawie, naukowo, bardzo intrygująco, a ten kto słowa tego używa chce podkreślić swoje obycie z nauką dążąc do wzmoc­nienia swego autorytetu. Określenie to staje się ostatnio bardzo modne i często używane jest w odniesieniu do matematyków, informatyków, fizyków, astrologów a ostatnio wróżek, bo czarownice z dawnych lat gdzieś się zapodziały, ustępując miejsca nowocześniejszym formom.

Czytaj więcej

Użytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12079

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Gości: 1