Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
przyjazn

VIDEOCHAT

Moi drodzy! Gaymateo, jako pierwszy w Polsce portal dla gejów umożliwił VIDEOCHAT, czyli korzystanie z czata z możliwością podglądu, a także - uwaga! - przesyłania i odbierania dźwięku, i to od razu na czacie!

Tu możesz wejść na czata:
WCHODZĘ

Zanim jednak na niego wejdziesz, proszę, przeczytaj Regulamin korzsytania z niego. Wchodząc na Videochat Gaymateo akceptujesz w pełni poniższe WARUNKI UŻYTKOWANIA:

1. Wstęp na Videochat Gaymateo tylko dla osób powyżej 18 roku życia.
2. Zakazne jest używanie wulgarnego słownictwa.
3. Zakazane jest pisanie wielkimi literami.
4. Zakazane jest propagowanie innych stron internetowych, niezależnie od ich tematyki, a także używanie nicków (loginów), mających w nazwie adres strony www. 5. Zakazane jest propagowanie treści faszystowskich, rasistowskich oraz zawierających w sobie jakiekolwiek ślady i poszlaki treści dyskryminujących ze względu na cokolwiek.
6. Niedozwolone jest żądanie od innych, wyłudzanie nr telefonu, adresu, prawdziwego imienia i nazwiska, czy szantażowanie w jakikolwiek sposób rozmówcę.
7. Na czacie wszsytkich uczestników obowiązuje kultura i przestrzeganie powszechnie przyjętych za normalne, moralne i etyczne zachowań.
8. Na czacie obowiązują zasady zgodne z prawem polskim.
9. Gaymateo zastrzega sobie możliwość wyłączenia czatu w dowolnej chwili bez powodu, czy też podawania przyczyny.

Jeśli akceptujesz powyższe warunki, możesz spokojnie wejść na czata. Baw się dobrze! Poznawaj nowych ludzi, korzystaj z życia!

Tu możesz wejść na czata:
WCHODZĘ

Użytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12079

Aktualnie zarejestrowanych online (1) :

Gości: 1