Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
przyjazn

Zobacz temat

Zwi�zek z biseksualnym przyjacielem
'Od ponad 3 lat przyja�ni� si� z pewnym m�czyzn�, cho� nasza przyja�� nigdy do ko�ca nie by�a "czyst�" przyja�ni�. Zawsze ci�gn�o nas co� do siebie i wykorzystywali�my to w sprawach seksualnych. Mimo to jeste�my dla siebie najlepszymi przyjaci�mi. Oko�o rok temu zwierzy� mi si� , �e jest biseksualny oczywi�cie ta wiadomo�� nie wp�yn�a na nasz� znajomo��.
Oko�o 2 miesi�ce temu powiedzia� mi , �e byliby�my wspania�� par�, ale nie wie co ja o tym sadz�, a poza tym "ten jego poci�g do m�czyzn".
Tydzie� temu wsp�lnie zacz�li�my si� zastanawia� czy nie spr�bowa� do�� dziwnego otwartego zwi�zku, kt�ry ma wygl�da� zwyczajnie, gdyby nie to, �e ON mo�e spotyka� si� z innymi m�czyznami bez zobowi�za�. Od zawsze powtarza� mi, �e nie m�g�by by� w zwi�zku z m�czyzn�, a z nikim innym nigdy nie czul si� tak dobrze jak ze mn� - faktem jest, �e na pewno by�o by nam ze sob� dobrze. Bardzo mi na nim zale�y i na tym zwi�zku, ale nie wiem czy wytrzymam t� �wiadomo��, �e nie jestem "jedyna". Wspomina� te� co� o "bia�ym ma��e�stwie".

mysle ze szybciej ten wasz zwiazek by sie zakonczyl niz rozpoczal,odpowiedz sam sobie ile czasu bys wytrzymal wiedzac np ze co 2-a lub 3-a noc jest z kims innym.To juz wy lepiej zostancie sobie przy tym zwiazku /ukladzie jaki teraz tworzycie.


Edytowane przez norbgreg dnia 17-03-2011 23:22
Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12074

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 6