Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
sport

Zobacz temat

Zwi�zek partnerski tr�jki gej�w
Mam taki problem - mam dw�ch bardzo kochaj�cych ch�opak�w. Chcieliby�my zawrze� zwi�zek ma��e�ski - taki w starodawnym stylu - bia�e suknie, ksi�dz, obr�czki. Marzymy te� o mo�liwo�ci wsp�lnego rozliczania PIT�w. Jak my�licie - czy kiedykolwiek nasz ciemnogr�d zezwoli nam na zrealizowanie tego marzenia?

my�l� �e kiedy� na pewno, ale �miem w�tpi� czy za mojego �ycia, a nawet jak ju� to raczej nie na zwi�zki 3 os�b, na pewno b�dzie max 2 Pfft

I to jest w�a�nie dyskryminacja zwi�zk�w poligamicznych.

keramit napisa�/a:
to mo�ecie w naszym prawie siebie adoptowa� za braci

Co za wymys�y tu produkujesz? "Chwili dla Ciebie" si� naczyta�e�, czy "Bravo Girl"? Poprosz� ci� o wskazanie �r�d�a tych rewelacji.

Gej_znaczy_weso�ek, to tylko od Was zale�y, czy takie prawo b�dzie ustanowione.
Gejom nikt takiego prawa nie da� na tacy, walczymy o nie, pokazujemy si�, nie czekamy.
Je�eli zwolennicy poliamorii maja takie potrzeby i marzenia, musz� sami sie za to wzi��. Od siedzenia na ty�ku nic si� nie zrobi.

Gonzo - my najlepiej wiemy, �e ty�ek nie jest od siedzenia.
keramit - tak bracia fajna rzecz, tyle �e w naszym ciemnogrodzie kazirodztwo te� zabronione. Co za faszyzm!

My�l�, �e za 40 lat b�dzie nas np 10 lub 15 - to by by�a dopiero ultra nowoczesna rodzina! I prawo do adopcji. Kt� lepiej zast�pi matk� ni� 15 tatusi�w?

Mo�e w pi�tnastu za��cie sp�dzielni� pracy, macie wszelkie ulgi podatkowe, a jeszcze po�redniak bezzwrotne po�yczki daje...
Grin Grin Grin

nie polecam zwi�zku w tr�jke.. mialem okazje byc pare miesi�cy w czyms takim.. na d�uzsz� mete nie wypali;-(

Dla tych co mieszkaj� w Poznaniu

http://grzybkowski-guzek.pl/pl/kancelaria/aktualnosci/717-zwiazki-partnerskie-rozwiazanie-na-dzis.html

niebyme napisa�/a:
Dla tych co mieszkaj� w Poznaniu

http://grzybkowski-guzek.pl/pl/kancelaria/aktualnosci/717-zwiazki-partnerskie-rozwiazanie-na-dzis.html


naprawd� w to wierzysz?

niebyme napisa�/a:
Dla tych co mieszkaj� w Poznaniu

http://grzybkowski-guzek.pl/pl/kancelaria/aktualnosci/717-zwiazki-partnerskie-rozwiazanie-na-dzis.html


O co chodzi z tym Poznaniem ???

A co do zwi�zk�w partnerskich i wszystkich spraw dotycz�cych dziedziczenia, mo�liwo�ci udzielania informacji w przypadku choroby itp. to faktycznie mo�na wymanewrowa� prawo. Na wszystko s� sposoby tylko trzeba zna� przepisy z kt�rym mo�na skorzysta�.

Niestety mam do czynienia z przepisami prawa na co dzie� (taka praca) i co r� widz� jak mo�na bezkarnie omija� prawo, ale oczywi�cie tylko jednostki z tego potrafi� korzysta�, a zwyk�y szary obywatel zawsze ma wmawiane, �e si� nie da, �e nie mo�na.

Ale przecie� - nam weso�kom nie chodzi o jakie� g�upoty w stylu informacji w szpitalu czy spadku. Nam chodzi o to, by�my mogli bra� �luby w znienawidzonym przez nas ko�ciele, by�my mogli bra� se dzieci do ... adopcji i �eby�my mogli chodzi� z fujark� na wierzchu po ulicach.

No tak daj cz�owiekowi palec to utnie ci ca�� r�k� Wink Wszystkiego od razu mie� nie mo�esz.

gej_znaczy_wesolek napisa�/a:
Ale przecie� - nam weso�kom nie chodzi o jakie� g�upoty w stylu informacji w szpitalu czy spadku. Nam chodzi o to, by�my mogli bra� �luby w znienawidzonym przez nas ko�ciele, by�my mogli bra� se dzieci do ... adopcji i �eby�my mogli chodzi� z fujark� na wierzchu po ulicach.


Wracaj�c jeszcze do tego co powiedzia�e� - otrzymanie wszystkich praw za jednym razem by�oby ma�o ciekawe, czasami warto o co� powalczy� ��cznie z dzia�alno�ci� na kraw�dzi prawa - przynajmniej �ycie nie jest nudne.

McFarmer - masz racj�. Najlepsza jest metoda ma�ych kroczk�w:
1 ale przecie� my chcemy, �eby�cie w nas kamieniami nie rzucali. Nic wi�cej. Te� mamy prawo do �ycia.Frown
2 Ale przecie� my chcemy tylko informacji w szpitalu o naszym partnerze. Nic wi�cej. Frown
3 Ale przecie� my chcemy tylko wzi�� �lub jak ka�dy inny cz�owiek. Frown
4 Ale chcemy tylko adoptowa� dzieci. Obiecujemy �e nic z nimi nie b�dziemy robi�. Frown
5 Przecie� ka�de dziecko potrzebuje mi�o�ci. My chcemy je tylko kocha�... Frown
6 Przecie� sam mi wszed� do ��ka. Mia�em go wygoni�? Frown
7 Ale� dlaczego tylko we dwoje mozemy wzi�� �lub? Kt� lepiej wychowa naszego synka, ni� 12 tatusi�w??? Frown
8 Ale� dlaczego nie mog� wzi�� �lubu z tym 9-latkiem? Przecie� bardzo si� kochamy. Frown
9 A koza? Dlaczego nie mo�emy zalegalizowa� swojego zwi�zku? Frown

I ma�ymi kroczkami dojdziemy do pe�nej tolerancji dla naszych r�nych orientacji. Grin

W Polsce jeste�my na 2 punkcie, w Europie 3, 4, a nawet 5 punkt realizuj�. My jak zwykle 100 lat za Murzynami.


Edytowane przez gej_znaczy_wesolek dnia 15-02-2013 00:54
Nie osmieszaj si� Frondelku, poducz sie co jest orientacja psychoseksualna, a co jest parafilia.
Poczytaj, �e gej odczuwa poci�g seksualny do doros�ego m�czyzny, a nie do dziecka.
no i przede wszystkim poczytaj s�ownik ortograficzny i wr�c jak sko�czysz podstaw�wk�.

Frendzelku - my weso�kowie odczuwamy poci�g do m�czyzn, heteroseksualni do kobiet, zoofile do zwierzak�w, dendrofile do drzew, nekrofile do trup�w, pedofile do dzieci, poligami�ci do kilku os�b.

Mo�liwe s� r�ne kombinacje tych orientacji - np biseksualista, pedo-homo, pedo-hetero, pedo-nekro, pedo-zoo, homo-zoo-nekro, poly-homo-nekro itd.

Ka�dy ma prawo kocha� kogo chce pod warunkiem, �e nie robi nikomu krzywdy.

Do�� dawno nie pisa�em na tym forum, ale c�, pora si� aktywowa�. To co pisze weso�ek jest dla mnie totaln� g�upot� i szale�stwem. Pedofilia nigdy nie b�dzie uznawana za orientacj� seksualn�, dla mnie to jest choroba, kt�r� powinno si� leczy�! Ok, takiemu pedofilowi mo�e si� spodoba� 7 letnie dziecko, ale czy kto� kiedykolwiek widzia� 7-latka zakochanego w doros�ym facecie??? To jest istne szale�stwo, �e wg Ciebie to jest normalne. Poligamia wg mnie te� jest bez sensu. Nie wyobra�am sobie kocha� kilku facet�w naraz.
Weso�ku, zr�b dok�adnie to co pisze Gonzo.

Pozdrawiam

Niereformowalny - straszna z ciebie konserwa i ciemnogr�d. Wyobra� sobie, �e kiedy� to samo pisano o naszej weso�kowato�ci (�e to rzekomo choroba, �e nigdy �lub�w nie b�dziemy mogli bra� a ju� na pewno nigdy nie b�dziemy mogli dzieci adoptowa�). Jak widzisz - mylili si�. Tak jak i ty si� mylisz.

Czy 7 letnie dziecko mo�e si� zakocha� w doros�ym? Tego nie wiem, jak jestem poly-homo. Natomiast z ca�� pewno�ci� zwierz� mo�e zakocha� si� w swoim partnerze.
A np nekrofilom czy dendrofilom ju� tak bardzo na wzajemno�ci nie zale�y.

Z kolei mog� ci potwierdzi� �e zwi�zek 10-osobowy charakteryzuje si� du�� wzajemno�ci�.

Tolerancja ok - ale bez przesady s� pewne granice, kt�rych ludzie nie powinni przekracza� !!!


Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12074

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 6