Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
tv

Zobacz temat

zwi�zek na facebooku
Wczoraj na facebooku oznaczy�em zwi�zek ze swoim ch�opakiem Grin
Dzi� w szkole nikt jeszcze o tym nie m�wi�, ale tak zastanawiam si� czy zaczn� o tym gada�
O tym, �e jestem gejem, wiedz� moi najbli�si znajomi, ale postanowi�em oznaczy� ten zwi�zek, nie �a�uj� tego, ale zastanawiam si� czy p�jd� jakie� hejty co do tego Frown

jak dla mnie-jeste� co� w rodzaju bohatera Wink podziwiam Twoj� odwag�... dokucza� pewnie b�d�, ale to minie, zreszt�, nie patrz si� na nich... Ty masz widzie� teraz tylko jego, z nim dasz rad� sobie z ka�dym Wink
powodzenia Smile

Przyjaci�ka mnie nam�wi�a Grin namawia�a, to si� zgodzi�em Grin
Kocham go, tylko to si� liczy Smile mam szcz�cie, �e chodz� do tolerancyjnego liceum Smile bardziej boj� si� dawnych znajomych
Dzi�kuj� Wink
Na razie nikt nic nie m�wi, mo�e nie przeszkadza im to ? Grin

przeszkadza czy nie-oni nie maj� nic do powiedzenia. Tw�j obecny �wiat to prosta matematyka- Ty+On=WNMDGD Smile

No a jak Grin
Dosta�em pierwszy komentarz co do zwi�zku Grin
Kole�anka gratuluje Smile dobry pocz�tek

Trzymam za Was kciuki! Grin Smile

Dzi�kuj� Pfft

Podziwiam za odwag� na prawd�!
A co do oznaczania zwi�zk�w na fejsie to jest z tym tak, �e ludzie nie do ko�ca serio to traktuj�. Sam kiedy� z kumpelami i kumplami oznaczali�my sobie dla �art�w rodzinne po��czenia i kto z kim chodzi, kto w zwi�zku ma��e�skim itp. Rzecz w tym, �e si� �miali po prostu wszyscy i nikomu na my�l nie przysz�o, �e my na serio w jaki� dziwnym homo zwi�zkach jeste�my Smile
U Ciebie mo�e by� podobnie, �e np wzi�li to za �art, albo kumpla bardzo lubisz i tak odznaczy�e�, dlatego taki spok�j...
Swoj� drog� pe�no dziewczyn ma takie co�... ch�opacy rzadziej...

Ale i tak pomimo wszystkiego �ycz� braku wi�kszego negatywnego rozg�osu Grin

Dzi�kuj� :*


Dawido poniek�d ma racj�, ale i tak chyl� czo�a


________________________________________





Edytowane przez kanio dnia 09-03-2013 22:40
Jak dla mnie cale te zwiazki na fb sa ch*ja warte i nikomu nie potrzebne. Lecz pozazdroscic odwagi. Mi na to psychika by nie pozwolila...

teh6 napisa�/a:
Jak dla mnie cale te zwiazki na fb sa ch*ja warte i nikomu nie potrzebne. Lecz pozazdroscic odwagi. Mi na to psychika by nie pozwolila...

Cz�ciowo racja, ale �yjemy w dobie social-medi�w, a opr�cz tego pokazuje to twoj� odwag� bycia sob� Smile Na szcz�cie masz otwartych znajomych tak�e przed hejtami cie moga uchronic.

W czasie gdy by�em w zwi�zku z moim by�ym, oznaczyli�my tylko �e w zwi�zku, ale z kim, to wielka niewiadoma... Tak�e te� do��czam si� do grona zazdro�nik�w odwagi. Szcz�cia �ycz� ;]

Witam, jestem nowicjuszem tutaj i jestem bardzo zadowolony, do odwiedzenia tego forum, to jest du�o informacyjny forum, lubi� to forum bardzo du�o, dlatego do��czy�em to forum i mam nadziej�, �e b�dziemy cieszy� si� tutaj .... Dzi�ki





http://www.crosswordchamp.com/


Edytowane przez Reesha9091 dnia 19-01-2016 11:36
Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12074

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 1