Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
zakaz

Zobacz temat

ZGODZI� SI� NA TR�JK�T?
Witam wszystkich !

Jestem w kilkuletnim zwi�zku z ch�opakiem. M�j ch�opak chcia�by troch� urozmaici� nasze �ycie seksualne zapraszaj�c kogo� do tr�jk�ta (za moj� zgod� do niczego mnie nie zmusza) , lecz ja mam pewne obawy ... Kilka lat temu spr�bowali�my ma�ych pieszczot (poca�unki, oral ) z koleg� . By�em bardzo speszony widz�c jak m�j ch�opak robi loda koledze i mi samemu tez by�o dziwnie jak ja robi�em a ch�opak patrzy ( on powiedzia� ze jego to podnieca jak widzi mnie w akcji z innym ). Nie min�o nawet 5 minut a mi opad� Sad by�o mi wstyd przed koleg�, ale m�j ch�opak zorientowa� si� od razu i uda�, �e mi zwali�. Nast�pnie on sobie szybko zwali� a kolega widz�c nasz szybki orgazm r�wnie� szybko doszed� .. Min�o kilka lat a ja nadal mam obawy, �e mi nie stanie, �e si� zestresuje Sad

Nie ukrywam, chcia�bym spr�bowa� czego� innego. Kochamy si� a sex to przyjemno�� ..

Jak wygl�da u Was �ycie seksualne ? Czy pr�bujecie tr�jk�t�w, b�d� w inny spos�b sprawi� wi�ksz� przyjemno�� i ��ku (nie mam na my�li zabawek erotycznych) ?

Mieliby�cie dla mnie jakie� rady, wskaz�wki?

Z g�ry dzi�kuje wszystkim na konkretne odpowiedzi !

Pozdrawiam Was wszystkich Smile

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12074

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 2