Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
banner big kartki

Zobacz temat

Zauroczenie heterykiem.
Czasami czuj� si� jakbym by� sam jeden gejem mimo �e wok� mnie do�� du�o os�b homoseksualnych (lesbijek niestety). Zreszt� to mniej istotne, chodzi o to �e zwykle jak si� kim� nieosi�galnym zauroczy�em to to mija�o samo po kilku tygodniach g�ra po miesi�cu. Tymczasem od ponad 8 miesi�cy nie mog� przesta� my�le� o jednym facecie. Niestety spotykam go na swoim wydziale i w swojej grupie wi�c to tym bardziej utrudnia mi �ycie. Ka�de jego s�owo wypowiedziane cudnym g�osem powoduje �e zaczynam odp�ywa�. Nie tylko poci�ga mnie jego fizyczno�� ale i to jaki jest. Problem w tym �e to 100% heteroseksualista a ja jestem ju� wr�cz o niego skrycie zazdrosny. Nigdy a� takich problem�w z uczuciami nie mia�em i to dla mnie co� nowego, z jednej strony ciesz� si� jego widokiem a z drugiej cieszy mnie jego nieobecno�� na jaki� zaj�ciach bo p�niej odczuwam mniejszy b�l i rozczarowanie �e nigdy nawet nie spotka si� ze mn� chocia� jednorazowo. Mam wi�c pytanie: czy Wam zdarzy�o si� co� takiego i jak si� z tego wyleczy�? Z g�ry dzi�kuj� za odpowied�.

Troch� jak z gwiazdami rynku muzycznego w m�odzie�owych czasopismach.
Wszystkie ma�olaty zakochuj� si� w aktorach, muzykach itd... cho� wiedz� z g�ry, �e to dla nich nie osi�galne. �yj� jakimi� marzeniami itd...
Sam musisz si� od tego uwolni� tym bardziej , �e wiesz, �e jest heterykiem wi�c nie masz najmniejszej nawet szansy zdoby� jego serce. Nie szukaj ksi�cia z bajki bo tak mo�esz szuka� do ko�ca �ycia , niestety masz bardzo ograniczony wyb�r je�li chodzi o poszukiwania bo geje na p�czki na polu nie rosn�.
Jedyna szansa to umawia� si� na niezobowi�zuj�ce spotkania (np. piwko w knajpie czy wypad na rowery) z lud�mi ze swojej okolicy z takich portali jak np, ten i w ko�cu kiedy� trafisz na takiego z kt�rym wpadniecie sobie w oko.
�ycz� powodzenia.

Oj sk�d ja to znam, ten miesi�c jest 14tym od kiedy zosta�em znienawidzony prze mojego "ukochanego" heteryka i dalej nie mog� zapomnie� i si� pozbiera� do kupy.

Dzi�kuj� wszystkim za komentarze. I tak zdaj� sobie spraw� z absurdalno�ci tego uczucia ale c� ka�dy chcia�by wybiera� sobie tego w kim si� zauroczy ale nie ma tak �atwo. Na razie bior� to na przeczekanie i lekko otwieram si� na innych "ze swojej grupy docelowej" kilku ciekawych nawet pozna�em na tym portalu. :-)
Mam nadziej� �e spotkam kogo� kto b�dzie jednak rycerzem na bia�ym koniu i b�dzie te� odwzajemnia� to co ja. I na koniec mam pytanie o jakie� inne forum tego typu tylko takie bardziej wolne od spamu i z do�� regularn� cz�ci� u�ytkownik�w, mo�ecie co� poleci�?

fellow.pl - tu chyba najwi�cej ludzi, i najwi�cej odpowiada na wiadomo�ci ale oczywi�cie trzeba mie� w�asny "filtr" bo �wiry si� te� zdarzaj�, ja na gaymateo pozna�em osobi�cie (spotkanie) 2 osoby i na fellow te� dwie, ze wszystkimi jestem w ci�g�ym kontakcie i poznaj� dalej :-)

nowy.gay.pl - to jakie� chyba troch� martwe, po zmianie adresu na nowy

queer.pl

kumpello.pl


Edytowane przez rajder5 dnia 29-11-2013 18:13
Fitflop
Nike Roshe Run
Moncler outlet store
Hermes belts
Nike Air Max 2017
Dre Beats
Nike Roshe
Nike Air Max 2017
Fitflop clearance
Nike Air Max Thea
Canada Goose parka
cheap Jordans
Fitflop clearance
Fitflop
Nike Huarache hommes
Air Max 90 homme
Air Max 90
Salomon speedcross
Canada Goose parka sale
Canada Goose outlet
Nike Air Max 90 hyperfuse
Air Jordan 11 for sale
Air Max shoes
Nike Roshe One
doudoune Canada Goose
Nike Air Max 2017
Nike Roshe Run
Nike Air Max 2017
Canada Goose UK
Nike Huarache
Air Max 90
Air Max pas cher
Louboutin women
Nike Air Max 90
Nike shoes
Air Max 2017
Nike Air Max 2016
Nike Roshe Run
Salomon
Beats By Dre headphones
Canada Goose 2017
Nike Air Huarache UK
Nike Air Max
Beats By Dre
Air Max 95
Moncler

Air Max 90
Ralph Lauren Outlet Online
Birkenstock Shoes
Christian Louboutin
Air Max 95
Polo Ralph Lauren
Adidas Ultra Boost
Adidas Outlet
Nike Air Max 2018
Curry Shoes
Birkenstock Sandals
Kyrie 3 Shoes
Birkenstock Outlet
Michael Kors Canada
Birkenstock
Nike Huaraches
Adidas Yeezy V2
Soccer Cleats
Pandora Charms
Jordans 11
Nike Air Vapormax
Yeezy Boost 350 V2 Blue Tint
Fenty Puma
Yeezy 350 Boost
Goyard
Pandora
Air Jordan 11
Pandora Charms
Nike Outlet
Michael Kors
Michael Kors
Adidas Yeezy
NMD R1
Yeezys Shoes
Michael Kors Canada Outlet
New Jordans 2018

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12074

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 3