Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
zakaz

Zobacz temat

Zartost (?!)
No i pozwoli�em sobie rozpocz�� zapewne podzielon� dyskusj� na temat zarostu. Sam mam zarost (zacz�tki koziej br�dki i d�ugie baki, oczywi�cie wszystko w miar� �adnie wyr�wnuj�/strzyg�/gol� itd.) Czy Waszym zdaniem m�czy�ni z zarostem s� zaniedbani a mo�e to moda?
Oczywi�cie musz� zada� pytanie, czy podniecaj� Was m�czy�ni bez przesadnego zarostu do ziemi ale lekki bo mnie akurat podobaj� si� m�czy�ni z zarostem i bez niego chocia� sam wiem, ile taki zaro�cik mo�e dostarczy� przyjemno�ci Cool

Sorry za b��d w nazwie tematu oczywi�cie chodzi o ZAROST Grin


Edytowane przez latte dnia 15-08-2010 08:06
Jesli chodzi o mnie to uwielbaim miec zarost Grin Nieznosze sie golic, bo wygl�dam po tym jakbym sie widzia� z gilotyna Pfft dlatego "wy�wiczy�em" sw�j zarost kt�ry ro�nie mi bardzo powoli i dzieki temu gole sie raz na dwa tygodnie Grin heehe
Osobi�cie szalenie mi sie podobaja m�czyxni z zarostem Smile Oczywi�cie bez tez s� fajni, ale zarost dodaje wg mnie wiekszego sexapilu Smile I zdecydowanie przyjemniej si� z takim facetem caluje Pfft hehe



"- Pewnie to nie pomo�e jak powiem, �e nie jestem homoseksualist�?
- Oni te� nie. DO TEGO TRZEBA BY� CZ�OWIEKIEM."

Skazani na Shawshank
Jestem podobnego zdania jak anonimo tez uwielbiam pan�w z zarostem :*

W moim ideale m�czyzny uwzgl�dni�bym zarost na twarzy, klatce piersiowej oczywi�cie nogi, r�ce i w okolicach intymnych.
Wszystko zale�y od gustu.

Mnie odpowiada delikatny zarost twarzy
lekko ow�osione nogi i klatka piersiowa, miejsca intymnie raczej wygolone

rowniez uwielbiam facetow z zarostem -taki trzy dniowy zarost to cos co tygryski lubia najbardziejWink

Zarost > brak zarostu.
Czasami jednak pedow�sik nie ka�demu s�u�y.

ilu nas tu bedzie pisalo tyle bedzie roznych wypowiedzi ( narazie widze ze bede w tej mniejszosci).Osobiscie nie jestem zwolennikiem zarostu przyznam szczerze ze facet zarosniety nie robi na mnie zadnego wrazenia.I prosze sie na mnie nie oburzac za powyzsze. :-)

aha dodam ze nogi,rece moga byc owlosione jednak tez zeby tego nie bylo za duzo :-)

Zarost lekki by sie przyda� na twarzy xd

Ale ni�ej, hym niekoniecznie Pfft

A na mnie akurat zarost na twarzy dzia�a odpychaj�co, podobnie jak d�ugie w�osy.Sad
Ow�osienie na innych cz�ciach cia�a jest porz�dku, ale w okolicach intymnych powinno by� przystrzy�oneSmile

Rzecz gusta Pfft

To te� zale�y, niekt�rym osobom pasuje cos, a niekt�rym nie... a nic na si�� Wink

Uwielbiam ow�osionych m�czyzn. Gdy widz� faceta z zarostem, ow�osionymi nogami i zaro�ni�t� klat� to czuje "motylki fruwaj�ce w brzuszku" Smile

wedlug mnie to zalezy od tego czy facetowi pasuje zarost
czy nie Wink ja zazwyczaj oceniam po calosci nie po zaroscie
choc musze powiedziec ze mam bardzo wrazliwa cere Angry
jak ostatnio figlowalem z facetem z dwudniowym zarostem
to potem mialem podrazniona cere i piekla przez kilka dni Sad

ja uwielbiam jak facet ma zarost, to wg mnie dodaje mu m�sko�ci ♥

Zarost to wed�ug mnie zaleta i du�y walor dla faceta, kt�ry go ma.

Ehh... Zawsze chcia�em mie� zarost, niestety genetyka nade mn� wygra�a. Musz� si� goli� bo inaczej mam strasznie rzadki, na dodatek blond wi�c wygl�da to niezbyt pi�knie.
Natomiast co do gustu, to chyba zale�y od twarzy czy pasuje czy nie. Mi si� bardzo podoba u innych. Smile

Gusta s� r�ne ,r�wnie� nie ka�demu to samo pasuj� Grin

mi tam sie podoba zartost ale fakt nie kazdemu pasuje

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12074

Aktualnie zarejestrowanych online (2) :

Go�ci: 4