Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
zakaz

Zobacz temat

Zakocha�em si� w przyjacielu - co robi�?
Od d�u�szego czasu mam przyjaciela te� geja, �wietnie si� dogadujemy, widzimy si� ci�gle, sp�dzamy ze sob� du�o czasu. Nie my�la�em nigdy wcze�niej o nim w ten spos�b, ale teraz ju� sam nie wiem, czuj� �e za bardzo mi na nim zale�y, �e si� w nim zakochuj�, a nawet ju� to zrobi�em. Ci�gle o nim my�l�, poch�ania wszystkie moje my�li. Jak jeste�my ze sob� nie maja znaczenia dla mnie �adne problemy, jak si� rozstajemy jest mi smutno, ju� nie mog� si� doczeka� kolejnego spotkania. Jak si� u�miecha jestem wniebowzi�ty. Czasami to bardzo boli, �e jest tak blisko, a zarazem tak daleko. Wiem, �e nigdy na mnie w ten spos�b nie spojrzy, niestety domy�lam si� jak wygl�dam w jego oczach ale nie umiem sobie z tym poradzi�. Musz� o nim zapomnie�, ale nie wiem jak. Nigdy nie powiem mu o tym bo nie chc� straci� naszej przyja�ni. Chcia�bym tylko �eby by� szcz�liwy, nawet je�li to nie b�dzie mnie dotyczy�. Mo�e mi kto� pom�c? Jak sobie mam z tym poradzi�? Pomocy!

Tez to przerabialem, a sory ten seans trwa nadal lecz moj jest hetero. Ja staram sie nie myslec o Nim jak o kims z kim moglbym zblizyc sie do jakichkolwiek odczuc fizycznych. Kocham go jak brata...no moze troche wiecej, ale to tyle.

Skoro z gory zakladasz, ze to nie ma sensu to kochaj go jak na przyjaciela przystalo 8].
A najlepiej jak masz odwage to z Nim szczerze pogadaj. Wkoncu jest Ci bliski to powinien to zrozumiec. Milosc to nie grzech. Nie ma wyznacznikow w kim i kiedy sie zakochasz. Kwestia czy owa osoba czuje to samo w Twoim kierunku.

Pozdrawiam i zycze powodzenia.

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12074

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 11