Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
romantyczny

Zobacz temat

Zakocha�em si� w nieodpowiednim ch�opaku?
Witam. Go�� lubi imprezowa�, flirtowa�, kocha� si� z wieloma osobami... Ostatnio troch� przystopowa�, jednak nie do ko�ca.
Problem w tym �e jak jeste�my sami to jest zupe�nie inny, kiedy spali�my to tylko przytuleni nie dobiera� si� do mnie (jak wcze�niej kiedy spotkali�my si� po raz pierwszy) mo�na z nim pogada�, wydaje si� by� warto�ciowym, inteligentnym cz�owiekiem problem tylko w tym czy on chce zwi�zku w og�le.. Nie wiem czy jest pogubiony czy zwyczajnie towarzystwo tak na niego wp�ywa. Czy mo�na zmieni� imprezowicza i lekkoducha kt�ry obraca si� w bardzo z�ym towarzystwie na kogo� kto si� zwyczajnie szanuje nie �pa i nie chleje do upad�ego?
Zale�y mi na nim, ale nie wiem czy jest sens si� m�czy� i kolejne wieczory sp�dza� na my�leniu jak mu pokaza� �e �ycie na trze�wo te� mo�e by� fajne, �e liczy si� co� wi�cej ni� tylko czubek w�asnego nosa...

By�em w identycznej sytuacji i zako�czy�em to, bo nie warto. Takiego ch�opaka nie zmienisz. A nawet je�li to nie b�dzie to ju� ten sam ch�opak, wi�c czy w og�le warto pr�bowa�? Wink

Je�li chcesz by� prawdziwym gejem to musisz zaakceptowa� nasz gejowski styl �ycia.

Nasz gejowski styl zycia?? wtf?

Begowski napisa�/a:
Je�li chcesz by� prawdziwym gejem to musisz zaakceptowa� nasz gejowski styl �ycia.


Ch� czy nie chc� jestem gejem i dobrze mi z tym... Prawdziwym gejem? W sensie pustakiem kt�ry si� puszcza jak popadnie i codziennie chodzi do klubu? ...

Lol, "prawdziwy gej". Nie ma takiej definicji, co za g�upota.

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12074

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 4