Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
zakaz

Zobacz temat

Zakocha�em si�
Witam jestem tutaj na forum nowy i mam problem pom�cie mi.
Pozna�am w pracy bardzo fajnego ch�opaka.Spodoba� mi si� od razu i zacz��em robi� do niego podchody i si� uda�o. W pracy jeste�my tylko kolegami rzadko zwracamy na siebie uwag� . Idziemy razem na przerw� tylko. Po za praca lub przed prac� spotykamy si�. Chodzimy razem do r�nych lokali i kina ,r�wnie� on je�dzi ze mn� tam gdzie chce i nie odmawia idziemy razem do restauracji to nawet dochodzi do tego �e si� karmimy. Wysy�am do niego co dziennie po par� sms-�w o mojej mi�o�ci do niego i jak za nim t�skni� on na sms-y nie odpisuje. Taki zwi�zek trwa ju� od oko�o 1 miesi�ca. Przyjmuje od mnie prezenty. Mi�dzy nami jeszcze nic nie by�o, ale sobie t�umacze ze jeszcze za kr�tko jeste�my razem. Zadaje mu pytanie czy nie przeszkadzaj� mu jak pokazuje mu swoje uczucia to mu nie przeszkadzaj� a jak pytam si� jego o mnie to milczy nie kontynuuje tematu. Wi�c mam pytanie Czy rzeczywi�cie jest gejem. Co wy na to.

chodzicie do kina, chodzicie gdzie� tam
chodzicie do restauracji i si� karmicie, ale tylko ty jego karmisz, czy on ciebie r�wnie�?
ty mu kupujesz prezenty i daj�c mu je m�wisz ''kocham ci�''?, jak to wygl�da?
ile wy macie lat?


Witam was ponownie. Odpowiem wam na,, wasze pytania. Ja mam 37lat m�j partner 28lat. Pisa�em wam �e nie odpowiada na moje sms-y i nie chce rozmawia� o uczuciach a akceptuj� moje. M�j partner jest z domu dziecka by� tam a� 18 lat i podejrzewam �e b�j si� wyzna� uczucia i �e mo�e je straci�. Ja postanowi�em porozmawia� o nas po Nowym Roku �eby nie psu� atmosfery przed �wi�tami. Napewno nie chce mie� styczno�ci z kobietami wielokrotnie to powtarza. Do us�yszenia.

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12074

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 5