Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
romantyczny

Zobacz temat

ZAK�AD PRAWICZK�W
Witam,
Mam ponad 20 lat i dalej jestem prawiczkiem i podl� si� z tym czuj�, Odchudza�em si� - w ci�gu trzech miesi�cy zrzuci�em 20 kg, ale to i tak nie sprawi�o, �ebym komu� wreszcie zacz�� si� podoba�, nie wybra�em sobie roli brzydkiego i grubego, samo to przysz�o. Chc� nad tym dalej pracowa�, ale brakuje mi motywacji i osoby, kt�ra mnie wesprze w tym dzia�aniu. Przytuli, poca�uj, czy po prostu b�dzie. Czasami przychodz� my�li samob�jcze, boj� si� �e przez te wszystkie pora�ki b�d� na tyle odwa�ny, �e sko�cz� z sob� raz na zawsze. Nie zdajecie sobie sprawy jak bardzo boli jak druga osob� na ciebie popatrzy takim "dziwnym" spojrzeniem, wtedy jest wszystko jasne.
A �eby by�o jeszcze dziwniej to z koleg� te� prawiczkiem za�o�yli�my si� o to kto pierwszy si� poca�uj� z innym ch�opakiem, jestem pewien �e przegram ten zak�ad.
Dlaczego nasze �rodowisko takie jest? Czy ja tak wiele oczekuj� od �ycia?

Te� mam 20 lat, jestem prawiczkiem grubym Smile ale dla mnie to nie problem.


Edytowane przez ChybaJa dnia 04-07-2013 07:52
a gdzie s� Ci niekt�rzy, bo ja ich nie widz� Sad

Dzi�ki, fajny dokument.

Powiem Wam tak , uwa�am , �e takie zak�ady to jest g�upota.
Ka�dy cz�owiek ma w�asn� osobist� sfere seksualn�.(czyt, na ka�dego przyjdzie poraPfft)....

Po pierwsze chcia�em Ci pogratulowa� zrzucenie 20kg w 3 miesi�ce to wielki sukces. Kto� z tak siln� wol� bez problemu osi�gnie wymarzon� wag� (i pewnie du�o, du�o wi�cej w �yciu prywatnym i zawodowym). Daj sobie tylko wi�cej czasu bo pami�taj, �e walka z oty�o�ci� to raczej maraton a nie sprint wi�c troch� jeszcze to potrwa ale z dobr� naukow� literatur� wkr�tce osi�gniesz sw�j cel.

Pami�taj tak�e o tym, �e samob�jcze my�li nie s� niczym naturalnym. Je�eli masz takie my�li to prosz� zg�o� si� do psychoterapeuty. Prawdopodobnie jeste� chory na depresj�.

My�li samob�jcze to jeden z objaw�w choroby, kt�r� da si� wyleczy�, a je�eli j� wyleczysz to prawdopodobnie Twoje inne "problemy" same znikn� i �ycie stanie si� du�o prostsze (co m�wi� z w�asnego do�wiadczenia).

Niestety z powodu opresyjno�ci naszej kultury osoby homoseksualne mog� cierpie� nawet 8 razy cz�ciej ni� heteroseksualne na depresje. To powoduje, �e mamy nisk� samoocen� i widzimy �wiat w troch� krzywym zwierciadle. Prosz� nie poddawaj si�.



a skad jestes?

cze�� moja sytacja by�a podobna jak Twoja, te� nie jestem osob� - kt�ra jak m�wisz podoba�aby si� komukolwiek, od trzech tygodni jestem na diebie i �wicz�, uda�o mi si� na razie zrzuci� 5 kilo i tak jak ty planuje osi�gn�� magiczn� liczb� 20 (ostatnio mi si� nie uda�o)

co do pozytywnego nastawienia - nic tak nie leczy jak znajomi Pfft, wierz mi co m�wi�
znajd� sobie tak samo popaprane osoby jak ty (nie m�wi� �e jeste� niezr�wnowa�ony czy co�) i sp�dzaj z nimi czas

a co do znalezienia sobie ch�opaka - kiedy� znajdziesz, nie przejmuj si�, kwestia czasu Smile
ja na razie nie szukam na si�� i nie my�l� o tym - si� znadzie to b�dzie

Czarus napisa�/a:
a skad jestes?



z Krakowa...

uuuuu ... przegra�em zak�ad i co ja teraz zrobi�...

jestem zdesperowany i p�ytki Smile)

c� trzeba �y� dalej, nie przejmowa� si� niczym, g�owa do g�ry, przeszkody zawsze b�d�, na tym polega �ycie, a po to jeste�my na ziemi, �eby je pokonywa�.

Trzymaj si� :*

�adnie napisane , tylko czemu wi�kszo�� ludzi woli popada� w depresj� zamiast zacz�� pokonywa� te przeszkody i zmieni� swoje �ycie na lepsze?

C�, my�l�, �e ludzie boja si� bardzo tego co ich czeka, ja te� si� tego boj�. Chyba jednak na tym polega �ycie, na pokonywaniu w�asnych przeszk�d, na szukaniu szcz�cia, na szukaniu swojej drogi,

Mam poczucie, �e ka�demu jest kto� pisany i ka�dy znajdzie tego kogo� na kogo czeka, bo nie ma silniejszej si�y na ziemi, ni� magnetyzm t�skni�cych za sob� dusz.

Tego b�d� si� trzyma�, bo jest z takim podej�ciem �atwiej rano wsta� z ��ka. Z my�l�, �e ta druga po��wka gdzie� jest i czeka na odpowiednia chwil�, �eby si� po��czy�.

Mo�esz uzna� to za banalne, ale jest moje Smile)

M�j przyjaciel ma podobne problemy do Twoich. Mam nadziej� ,�e zmieni swoje nastawienie i b�dzie walczy� o szcz�cie. Ja te� mam taki zamiar. Powodzenia w odnajdywaniu szcz�cia Smile

Oby Smile

W czasie moich ostatnich podr�y kto� m�dry powiedzia� mi, �e jak cos idzie nie tak (w tym przypadku : nie znajduje si� drugiej po�owy) to trzeba co� zmieni�, ale nie tak "co� nie co�" - trzeba zmieni� wszystko. Mo�e to w�a�nie ten moment kiedy trzeba rzuci� si� w przepa��.... pozdrawiam

Iaan napisa�/a:
W czasie moich ostatnich podr�y kto� m�dry powiedzia� mi, �e jak cos idzie nie tak (w tym przypadku : nie znajduje si� drugiej po�owy) to trzeba co� zmieni�, ale nie tak "co� nie co�" - trzeba zmieni� wszystko. Mo�e to w�a�nie ten moment kiedy trzeba rzuci� si� w przepa��.... pozdrawiam




a jaka przepa�� masz na my�li?

witam jestem w podobnej sytuacji szukam przyjaciela z ktorym mogbym sie przytulic pocalowac pogadac o tym i tym

brzydki napisa�/a:
witam jestem w podobnej sytuacji szukam przyjaciela z ktorym mogbym sie przytulic pocalowac pogadac o tym i tym


Do ca�owania nie szukam ,ale jak masz ochot� popisa� , to zapraszam na priv Wink

Ja si� ch�tnie przytul� i poca�uj� Pfft

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12074

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 2