Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
zakaz

Zobacz temat

Wsp�ny kredyt na mieszkanie
Witam!!
Mam do was wa�ne pytanie , na co mam zwr�ci� uwag� gdy b�d� chcia� wzi�� kredyt na kupno mieszkania? Zamierzamy wykupic mieszkanie z ch�opakiem

Najlepiej jest skorzysta� pomocy doradcy kredytowego. Sam jakisc czas temu z narzeczonym bra�em kredyt na mieszkanie Na pocz�tku szuka�em na w�asn� r�k�, potem za�o�y�em temat na tym forum o kredytach hipotecznych:
http://www.forum-...e.pl/f125/

I tam dopiero udzielili mi odpowiedzi w jakim banku obecnie maja najlepsze oferty. Je�li nie masz du�ej wiedzy finansowej to ci�ko b�dzie samodzielnie co� znale��.

Przede wszystkim trzeba pami�ta� o wk�adzie w�asnym! wynosi 15% warto�ci kredytu i to trzeba wy�o�y� na wst�pie. W przysz�ym roku to b�dzie 20%. Czyli kredyt hipoteczny na 300 tys. z� to trzeba b�dzie wy�o�y� 60 tys. z�!!!
a dodam, �e ju� sko�czy�y si� �rodki w mdm!

Najwa�niejsza jest historia kredytowa. To od niej zale�y na jakich warunkach otrzymamy kredytWink Ostatnio znalaz�am fajn� stron� finansow�: Konta-oszczednosciowe.blogspot.com - najlepsze oferty kont oszcz�dno�ciowych

Na pewno musisz liczy� si� z tym, �e bank b�dzie sprawdza� twoj� histori� w BIK-u. Je�li wcze�niej nie sp�aca�e� rat w terminach, to na kredyt teraz, masz raczej marne szanse. Dobrze jest te� wiedzie�, �e ka�dy bank ma indywidualny algorytm do wyliczania zdolno�ci kredytowej wi�c je�li nie dostaniesz kredytu w jednym, wcale nie oznacza to tego, �e nie otrzymasz go ju� nigdzie indziej. Aktualne oferty mo�ecie sobie sprawdzi� na stronie oszczednoscionline.pl.

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12074

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 13