Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
ciastka2

Zobacz temat

Wasz idea� m�czyzny...
Jaki jest wa� idea� m�czyzny????


Edytowane przez jjulian999 dnia 10-04-2012 14:51
kuba - znalaz�em go i siedzi ze mn� na �awce a jaki jest: opieku�czy, jest zawsze wtedy gdy "upadam" i nie radze sobie ze �wiatem, zawsze wie co mi potrzeba, rozumie mnie bez s��w, jest romantyczny, zaskakuj�cy, �miechowy, jest kochany i jest m�j xdGrin

Pawel19kuba23 napisa�/a:
kuba - znalaz�em go i siedzi ze mn� na �awce a jaki jest: opieku�czy, jest zawsze wtedy gdy "upadam" i nie radze sobie ze �wiatem, zawsze wie co mi potrzeba, rozumie mnie bez s��w, jest romantyczny, zaskakuj�cy, �miechowy, jest kochany i jest m�j xdGrin


Idea� ! Trzymajcie si� cieplutko Smile


Jestem kobiet�,ale sie wypowiem. Moim idea�em jest osoba,kt�ra nie bedzie mnie wytr�ca� z r�wnowagi i b�dzie kiedy bede potrzebowac aby by�a,b�dzie znosi� moje kompleksy i niedoskona�o�ci.
Chyba ju� znalaz�am m�j idea� - kochane to moje ��ko <3

Moj ideal to wysoki, umiesniony facet z lekkim zarostem , itd generalnie poszukuje hollywoodzkiego typu faceta- zadbany, przystojny i pewny siebie

Francois Sagat Grin

w�asnie �piPfft

Tu jestem Smile.

mi sie na FILMACH "dla doroslych" strasznie podobaja dosc mlodzi, wysportowani, umiesnieni i wydepilowani. jeszcze jak jest takich 2 to odlatuje Pfft

M�j idea� to Ania Grodzka

Cze�� i czo�em


M�j idea� to my�l� r�wie�nik, kt�ry szlaja�by si� ze mn� nocami po r�nych zak�tkach tego �wiata xP I �eby interesowa�y go wschodnie sztuki walki, a najlepiej jakby co� takiego trenowa� Grin

M�j idea� to: Sympatyczny, opieku�czy, m�ski, normalnej budowy cia�a wysoki brunet niebiesko oki, kt�ry niema wyg�rowanego "Ego" oraz zawy�onego poczucia "Ja" Smile

Znalaz�em ju� sw�j idea� , bardzo go kocham. Jest czasem troszk� niegrzeczny ale go kocham na dobre i na z�e.

M�j idea� hmm wierny, opieku�czy, pomocny, kochaj�cy, m�ski, potrafi�cy rozbawi� do �ez Smile
co do wygl�du hmm brzuszek musi by�, oczy niebieskie lub zielone Smile

Ciekawe kiedy znajdziecie te swoje idealy.Pewnie tylko w okresie letnim i na plazy a jak go tam nie bedzie kiedy bedziecie wy.
Facet idealny to ten ktory bedzie szedl nawet zimowa pora w czapce dlugiej kurtce i niewiem czym jeszcze a przechodzac kolo niego poczuje ze to on bo cos gdzies zatrzesie.I tak bylo wlasnie to byl on.A jak zdjal to wszystko z siebie bzl jeszcze wspanialszy,mily,sympatycznz kochajacy i wspierajacy.

Tak naprawd� idea�y nie istniej� , ka�dy cz�owiek jest w sw�j jedyny spos�b idealnyPfft

Moim idea�em by�by ch�opak szczup�y , troskliwy , kt�ry podniesie na duchu , czy jest �le czy gorzej znajdzesz w nim wsparcie i wiesz �e masz dla kogo �y� , a mu niejest wszystko jedno Smile

Mily, opiekunczy, tolerancyjny... Byle mnie kochal ^^

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12074

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 4