Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
zakaz

Zobacz temat

Bokserki czy slipki?
Dla mnie lu�ne bokserki nadaj� si� tylko do spania. Do normalnego noszenia kompletnie si� nie nadaj�, bo za lu�no i czasami mo�e si� co� wysun�� Shock

Prawdziwi gejusi nosz� tylko stringi

od niedawna wole bokserki. S� lepsze Smile

lu�ne bokserki Wink

Heyka :-)
Ja osobi�cie uwa�am ze co do wyb�r bielizny w kwestii podobnia, to powinna opowiedzie� si� druga osoba Czy s� seksi pod k�tem figury i fantazji.:-)

Ja nosz� damska bielizne dobieraj�c do spodni i okazji..

Najlesza jest taka bielizna w kt�rej cz�owiek czuje si� najlepiej.

Ja r�wnie� wol� bokserki. Kiedy� o wiele cz�ciej nosi�em slipki ale w ostatnim czasie bardzo rzadko. Niewygodnie mi w nich. Bokserki nosz� proste w kolorach bialym albo czarnym Mam r�wnei� kilka granatowych. Zamawiam jednak te lepszej jako�ci. Wol� dop�aci� troch� wi�cej ale mie� co� wykonanego z lepszego materia�u co d�u�ej mi pos�u�y.

Kilka razy ju� kupowa�em tutaj . W sklepie maj� dobre ceny.

Ja nosz� bokserki, czasem lu�ne, czasem obcis�e (czasem w og�le nie nosz� Pfft), ale slipek nie nosz�, jakbym sobie w nich nie u�o�y� interesu to mi niewygodnie. Pfft Ale slipki s� okej na innych facetach, zreszt� na dobrym ciele ka�da bielizna dobrze wygl�da. Wink

Ja to w og�le mam ca�kiem inne preferencje i preferuj� jockstrapy Wink kocham za wygod� i za to, �e s� mega oryginalne

Pr�bowali�cie kiedy� jockstrap�w? Wink

To przecie� bez znaczenia. Je�eli masz dylemat co b�dzie si� podoba� twojemu facetowi to ...nale�y je szybko �ci�gn�� i po problemie.

Bardziej preferuje bokserki, kiedy� bardzo dawno nosi�em majciochy ale stwierdzi�em �e s� nie wygodne. Jako� bokserki wydaj� si� lu�ne, nie poci tak pachwin w upalne dni. Znam jeszcze jednego kolesia kt�ry w og�le idzie na ca�o�� i chodzi bez niczego tylko za�o�y jeansy i gitara xD Ja bym tak nie m�g�.

Ja tam lubie nosic stringi najlepiej damskie sa delikatniejsze polecam a i tez mozna zainteresowac jakiegos nie znajomego jak sie schylisz i wyjda mialem taka sytuacje bardzo przyjemnie sie skonczyla w galeri w toalecie mmmmmmm

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12074

Aktualnie zarejestrowanych online (2) :

Go�ci: 5