Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
banner big kartki

Zobacz temat

Czy warto sie ujawnia� ?
Zbigniew_gey napisa�/a:
Ale� ty ma�orozumna jeste�. Skoro piszesz o onanizowaniu si� to pewnie piszesz to z autopsji. To ty si� onanizujesz pisz�c posty, bo ty o tym piszesz.
Mnie nigdy do g�owy takie co� by nie przysz�o. Czemu s�dzisz, �e mi imponujesz? Post�powa E�ropa gardzi takimi zoofobami i homofobami jak ty.

ktostamtaki - i tu ci� mam!!!! W po�cie "Czy to by� gwa�t" udajesz post�powca i nowoczesnego E�ropejczyka, kt�ry toleruje wszelkie orientacje seksualne. Tu wysz�o twoje prawdziwe faszystowskie i nietolerancyjne oblicze!!!! hahahha




zbigniewie oto Twoj post w ktorym napisales ze onanizuje sie piszac postyWinktak wiec b�agam!Smilezanim cokolwiek sprobujesz mi wytknac najpierw dwa razy przeczytaj co piszesz ,bo pograzasz sie coraz bardziej moj drogiWink
ale widze ze przywykles do kompromitacjiWink trening czyni mistrzaWink

pewnie sie zdziwisz ale nie jestem jak to napisa�es "lesba". Mam meza i dziecko,czego mi zapewne zazdroscisz bo takiego gnoju jak Ty nie tknie, ani kobieta,ani mezczyznaWink

a co do homofobow,to jesli chcesz sie ze mna pobawic (bo widze ze masz duzo wolnego czasuWink),to pokaz prosze mi moje posty TE homofobiczne i ksenofobiczneSmile)

pewnie juz masz erekcje na sama mysl ze bedziesz mi mogl cos odpisac;-)

Zbigniewie dziekuje za troskeWink piszesz o wy�adowaniu sie obrazajac innych?? jak widac po twoich postach cos o tym wiesz ,prawda?Winkwystarczy poczytac Twoje komentarze aby zobaczyc ze piszac o mnie tak naprawde napisales historie o sobieWink

ja mam problem ze soba powiadasz?Wink) przeciez to Ty piszesz o jakis podbitych oczach,laniu przez meza...widze ze pochodzisz z patologicznej rodziny skoro tak postrzegasz malzenstwoWinkcoz...strasznie ci wspolczuje bolesnych wspomnien i po raz kolejny cie zaskocze...nie jestem feministkaWink

a szczegolami owszem podniecam sie "albowiem one tworza doskonalosc";-p

wiem ze moje posty sa zbyt skomplikowane dla twojego niskiego IQ , ale czytajac je i probujac mi dorownac cwiczysz sobie mozgSmile chociaz nie mam pewnosci ze go posiadaszSmile


skoro twierdzisz ze nie da sie ze mna rozmawiac, i porownujesz mnie do 3 latka czemu wiec wciaz "znizasz" sie do tego poziomu i tak ochoczo prowadzisz ze mna dalsza konwersacje?Wink

Poza tym: Ty rowniez piszesz w ten sposob, wiem ze czytanie Twoich postow wywoluje smiech i zazenowanie ale zmus sie do tego i przeczytaj to co piszesz, a potem krytykuj.

Nie dziw sie wiec ze pisze jak 3 latka,gdyz musze uzywac argumentacji na Twoim niskim poziomie, w przeciwnym razie bys nic nie zrozumialWink

Zbigniewie nawet nie potrafisz poprawnie napisac mojego nick'a na forum, jak zwykle wielka kompromitacja w twoim wydaniuWink

A ja uwa�am , �e nawet trzeba WinkWiem, �e Polska to kraj zacofany. Dlatego w�a�nie trzeba si� ujawnia� i pokazywa� si� jak najbardziej Wink prowadzi� rozowy na ten temat, by wko�cu ten temat tabu by� zamkni�ty Wink

zbigniewie chciales zablysnac ale niestety takze tym razem ci sie nie udaloWink Miamia sie nie odmienia- chciales dobrze a wyszlo jak zawszeWink
Piszac do mnie "osiolku" wyrazasz swoje uwielbienie co do mojej osoby, gdyz jak sam twierdzisz jestes zoofilem, i te twoje przezycia z dziecinstwa...;-D

a jesli chodzi o wypowiadanie sie nie na temat to nie boj sie napewno nie jestem w tym lepsza od ciebie;-p

widze ze spodobaly ci sie moje komentarze bo powtarzasz niemal kazde slowa za mnaSmilena oko widac ze ci imponuje.

ciesze sie ze wkoncu znalazles sobie autorytetSmile

Zbigniewie ja od zawsze wiedzialam ze moj nick sie NIE ODMIENIA. Ale widze ze upacie tkwisz przy swoim blednym przekonaniu. W sumie patrzac na twoj niski poziom inteligencji-nie ma sie co dziwicSmile

dla twojej informacji:
Nazwiska �e�skie odmieniaj� si� wed�ug deklinacji przymiotnikowej lub rzeczownikowej albo te� pozostaj� nieodmienne.

Pragniecie agceptacji ze strony innych a nawet w stosunku do siebie nie potraficie tacy by�...�enade...

ktostamtaki-dziekuje Ci,jak widac Zbigniew nie ogarnia odmian(i nie tylko)Smile

Odrzucony-wyciagaszb bledne wnioski, nie widzialam aby na tym forum mezczyzni nie mieli szacunku dla siebie nawzajem.Jedynie komentarze Zbigniewa spotykaja sie z negatywna reakcja gdyz jest to osoba ktora wysmiewa sie z homoseksualizmu porownujac ja do zoofili. Wystarczy poczytac jego komenatrze aby zobaczycze koles ma cos z glowa.

Zbigniewie- zaczynasz mnie cytowac...no prosze,widze ze niedlugo napiszesz o mnie ksiazke az tak ci imponujeWink

Zbigniewie nie rozumiem dlaczego wiec ciagle odpowiadasz na moje komentarze? skoro wg ciebie jestem na poziomie 3latka jaki poziom ty prezentujesz wdajac sie ze mna w gadke? zachowaj resztki godnosci i skoncz swoje glupie komentarze bo dla wszystkich jestes juz meczacy i bardziej zenujacy niz zabawny.

A temat mozesz mi zalozyc bo widze ze sie bardzo wczuwasz w rozmowe o mnie, zwazywszy ze wiekszosc odpowiedzi na moje komentarze nalezy do ciebie;-p

Ojej ale� Wy si� bardzo lubicie Wink Kot si� czubi, ten si� lubi Wink
U�miechnijci� si� do siebie wzajemnie a �wiat wyda Wam si� od razu pi�knieszyWink czy� nie mam racji??Smile
Buziaki dla Was :*:*:*

I napisala to osoba ktora porownuje gejow do zoofilow...szkoda slow...

tak zbigniewie dolacz do sasiada,napewno sie w tym towarzystwie odnajdziesz;-)

Warto si� ujawnia�!

Trzeba jednak pami�ta� o pewnych rzeczach zanim si� ujawnicie komu�:

1. Je�eli nie jeste� pewien siebie - nie ujawniaj si� jeszcze.
2. Sugeruj� poobserwowa� �rodowisko, w kt�rym si� obracacie, jak �rodowisko (czyt. znajomi/przyjaciele lub rodzina) przyjmie Wasz� wiadomo��, �e jeste�cie homoseksualni.
3. Moim zdaniem lepiej przygotowa� osob�, kt�rej chce si� ujawnia� swoje preferencje, jak�� na pocz�tek lu�n� rozmow�, a nie od razu m�wi� "jestem gejem".
4. Warto te� zastanowi� si� nad negatywnymi reakcjami. Nie ukrywajmy - zawsze znajdzie si� kto�, kto nie zaakceptuje naszej orientacji i powstaje wtedy niemi�a sytuacja.

Mo�e doczekamy si� czasu, gdy "coming out", b�dzie r�wnie swobodnym tematem, jak muzyka czy film Smile

Ja p�ki co ujawni�em si� przed 1 osob�. Nie czuj� potrzeby ujawniania si� przed innymi. Co dziwne, ujawni�em si� przed ch�opakiem hetero.

lukas napisa�/a: Niby wszystko ok. ale poza telewizj� na ulicach czy nadal jest to takie ok. ? a wy co o tym s�dzicie ?


Je�li chcecie by� po�miewiskiem przed znajomymi i obcymi to odradzam te tzw. comming outy. Rodzina i znajomi mog� w ko�cu wam przytakiwa� ale jest tak najcz�ciej gdy s� ju� przyparci do muru i wiedz� �e osoba dotkni�ta homoseksualizmem nie chce si� leczy�. Mog� wam przytakiwa� ale oni my�l� o was zupe�nie co innego. Wzbudzacie w znajomych i rodzinie odraz� kt�r� czasem zachowuj� dla siebie i graj� przed wami rol� teatraln�

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12074

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 1