Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
zakaz

Zobacz temat

Czy warto sie ujawnia� ?
Te�, chc� wyjecha�! Najlepiej na studia ju� za granic�! Ale p�ki co Polska, gdzie nie oszukujmy si� traktowanie jest r�ne tego typu spraw. U mnie wygl�da to podobnie, kilkoro wie, kilkoro sie domy�la.. I chyba moje �cie�ka potoczy sie podobnie jak powy�ej... (tzn. z tym wyjazdem to koniecznie xd)

Nie wyjezdzajcie z Polski, ja tesnie na maxa po 10 latach, a kazdy przyjazd w rodzinne strony Krakowa i DG to wydarzenie. Jakbym mial do czego wrocic to bez zastanowienia pakuje sie i jade, ale niestety nie mam. W tej Francji jakby nie bylo duzo lepsza opieka medyczna i socjalna, sprawdzalem juz co byloby w Polsce i niestety bieda z nedza na poczatku a pozniej juz tylko nedza... Sad Pozdrawiam Smile

Oj, tam Francja... tzn. SUUUPER jak dla mnie, ale ja my�l� o innych krajach TOLERANCYJNYCH, gdzie ludzie nie oceniaj� od razu po ok�adce! I gdzie cz�owiek zadbany nie jest r�wny (wiadomo, co)
Ale to wy��cznie moja opinia, ale kto wie... mo�ej jakimi� sensownymi argumentami na tym forum kto� mnie kiedy� przekona xd

Te� powiem par� s��w. Mam 21 lat, ale w moim wypadku jeszcze nikt nie wie, �e jestem gejem. Troch� dlatego, �e zwyczajnie jeszcze si� boj�, a troch� dlatego, �e nie wiem do ko�ca jak poprowadzi� swoje �ycie. Tzn, szuka� faceta, czy mo�e jednak spr�bowa� z kobiet�, bo mimo wszystko chcia�bym mie� kiedy� w�asne dzieci. Z drugiej jednak strony wiem, �e w �adnej kobiecie si� nie zakocham Smile Nie ma szans. Jest te� taki problem, �e kocham swojego najlepszego kumpla, kt�ry niestety gejem nie jest Smile Nieraz chcia�em mu powiedzie� prawd� o sobie, ale nigdy si� nie odwa�y�em. To w�a�ciwie jedyna sprawa, co do kt�rej go ok�amuj�. Tak jak zreszt� wszystkich pozosta�ych bliskich mi os�b. Gdyby on tak�e by� gejem, porzuci�bym wszystkie inne opcje co do swojej przysz�o�ci. Chcia�bym tylko by� z nim - tyle Smile No ale tak nie jest. Bywa ci�ko, bo widujemy si� do�� cz�sto, w wolnym czasie na piwie, no a przede wszystkim razem studiujemy. Za� znamy si� nawet d�u�ej.
W�asciwie to nie wiem czy mam jakie� pytanie Pfft po prostu chcia�em gdzie� o tym powiedzie�, cho� bardziej napisa�. Ten portal jest pierwszy... Pozdrawiam Wink

ktostam90, my�la�e� o tym �e wej�cie w zwi�zek z kobiet� mo�e cie unieszcze�liwi� na ca�e �ycie... To jest straszne �e wielu z nas szczeg�lnie w ma�ych, nietolerancyjnych miejscowo�ciach zmuszanych jest do �ycia w sprzeczno�ci ze swoj� natur�. Takie �ycie nie wygl�da r�owo. Ja np. nie m�g�bym by� w zwi�zku z kobiet�.

Wiem, dlatego narazie nie robi� nic, po prostu �yj� sam i nie staram si� nikogo szuka�. Rodzinie wmawiam, �e tak mi pasuje, �e najpierw studia i kariera. To oczywi�cie k�amstwo, bo nie to jest dla mnie najwa�niejsze. Po prostu mam do�� pyta� w stylu "kiedy sobie znajdziesz dziewczyn�" Smile

ujawni� hmm moja rodzina no c�z domy�la si� cho� nigdy nic nie zosta�o wypowiedziane na g�os, b�de mia� faceta z kt�rym b�de planowa� swoj� przysz�o�� napewno sie o tym dowiedz�, co do znajomych no c� wiedz� wszyscy i akceptuj�, - gdyby nie akceptowali przecie� nie byli by znajomymi heh

Adam183, grauluj� odwagi xP Bo zdecydowa�e� si� na to w do�� m�odym wieku. Nie wiem, czy czyta�e� temat w ca�o�ci, ale ja te� chcia�em zacz�� i p�ki co sko�czy� od najlepszego kumpla, tylko jako� nie potrafi� jeszcze Wink Troch� si� boj� xP

hej,ja tez mam obawy aby powiedzie� o tym rodzicom.Tzn.mamie powiedzia�em ale ona nie uwierzy�a mi w to.Ojcu nie powiem bo za nim nie przepadam i znaj�c go zwymy�la�by mnie od peda��w.
O tym,�e jestem gejem powiedzia�em tylko przyjaci�ce i ciotce.One to zaakceptowa�y zwlaszcza ciotka bo ona jest lesbijka.Zawsze mieszka�a z kobiat� az po dzis dzien i nie mia�em obaw mowiac jej o tym.
Ale zeby przyznac sie reszcie znajomym lub rodzinie to raczej nie.Boje si�.Pozdrawiam Adam 26


Wiesz, je�li si� boisz to nie ma co. My�l�, �e nieka�dy znajomy musi O TYM wiedzie�, co do rodziny to Tw�j indywidualny wyb�r. Temat zacz��e�, zdziwieni nie maj� prawa by� je�li przyjedziesz z ch�opakiem do domu ;p A czy powiesz cos wi�cej mamie/tacie to zale�y od tego jakie masz z nimi relacje... ja swoim nei powiedzia�em i nigdy nie powiem.

Moniko, je�eli by� chcia�a wiedzie� pare rzeczy ze strony homosexualist�w, mog� Ci opisa� wszelkie odczucia, i jak si� z tym czujemy.

Mario200 powodzenia, i �eby dalej Ci si� tak uk�ada�o.

A ja mam straszny dylemat. 18 lat mam, przed nikim nie jestem ujawniony, do tego jak jak niekt�rzy poprzednicy jestem zauroczony w kumplu Pfft Nie wiem kompletnie jak zebra� si�y, by mu jakkolwiek powiedzie�, boj� si�, �e si� ode mnie odwr�ci, a tak przynajmniej przez wi�kszo�� czasu w szkole jeste�my razem, przewa�nie siedzimy w tej samej �awce. Co mnie "boli" to to, �e on nigdy, kompletnie nigdy nie chcia�/nie chce si� spotka� poza szko�� sam na sam, do tego prawie nie odpisuje przyk�adowo na gg, lub tylko kr�tkie odpowiedzi. Realnie jednak gada� mo�na z nim do�� sporo, nie jest nie�mia�y, ale jest skryty, nie lubi m�wi� o szczeg�ach, o tym co/gdzie robi sam. Humor mamy wsp�lny, tematy uzupe�niaj�ce si�, ale je�li chodzi o temat zwi�zk�w/seksu/przysz�o�ci itp. to zawsze (mam takie wra�enia) szybko chce zmieni� temat. Inna sprawa - np. na widok zdj�cia z ca�uj�cymi si� "facetami" (zakolczykowani, umalowani...) �mia�o rzuca tekstem "peda�y".
Z dziewczynami go w szkole nie wida�, z reszt� tak samo jak i mnie, lub i kilku innych koleg�w (kt�rzy na pewno s� hetero). Mo�e dlatego, �e moja klasa to same osobniki m�skie Smile
Ja, jak na z�o��, jestem gejem pozbawionym kole�anek. Tak si� u�o�y�o, �e po zmianie szko�y (po gimnazjum) zerwa�y si� moje kontakty z dziewczynami i zosta�em sam. I to na prawd� sam, tak bardzo, �e przyjemnie jest mi w szkole, po�r�d koleg�w. Co za tym idzie, nie mam jak, nie mam komu si� zwierzy�.
Z tym moim koleg� jestem w stanie czasem by� sam na sam poza szko��, ale tylko przez kilka minut (jakie�... 4-5) w drodze powrotnej z zaj�� dodatkowych w p�nych godzinach.

Mo�e kto� co� doradzi? Od czego zacz��?

Raz si� �yje, zostawi� gg, mo�e akurat kto� zechce pogada�, lub jest w podobnym problemie i razem by�my si� zastanowili jak z niego wyj��. 38715841

atmos strasznie ci wspolczuje sytuacji rodzinnejSad to przykre ze zyjemy w tak zacofanym kraju gdzie homoseksualizm jest tematem tabu. Osobiscie uwazam ze to wlasnie rodzina powinna wspierac, sama mam syna ,co prawda ma dopiero poltora roku,ale nie wyobazam sobie abym mogla go odrzucic z jakiegokolwiek powodu. atmos mam nadzieje ze sytuacja w twojej rodzinie zmieni sie na lepsze a jesli nie,to zycze sily abys jakos sobie z tym poradzil

to juz znalazlam wyjasnienie twojej choroby psychicznej....takie przezycia w dziecinstwie nie moga nie odcisnac pietna;P szkoda ze twojemu ojcu nie udalo sie jednak dogonic ciebie z tymi widlami

Zbigniew_gey - to heteroseksualista kt�ry podszywa si� pod geja, zarejestrowa� si� na tym portalu bo jest HOMOFOBEM!.
Pr�buje przedstawi� nas jako band� idiot�w, zoofil�w itd... nie dajcie si� nabra� na jego tanie sztuczki.

mainhg.demotywatory.pl/uploads/201105/1304344748_by_szczupi112_500.jpg

zdj�cie dla naszego Zbigniew_gey lol


Edytowane przez PORTISHEAD dnia 16-11-2011 02:11
mowiac o chorobie psychicznej zbigniewa nie pisalam o homoseksualizmie,bo wiadomo ze bycie homo nie jest choroba. Chodzilo mi o niezidentyfikowane odchyly od normy zbigniewa,ktore sklaniaja go do pisania takich idiotycznych rzeczy.
Odrazu widac ze ma ze soba problem i chyba onanizuje sie po umieszczeniu kazdej kasliwej uwagi na tym forum.



tak wogole czemu nikt z administratorow nie zablokuje zbigniewa? to forum dla normalnych ludzi a nie idiotow ktorzy maja jakis problem z homoseksualizmem...

zbigniew- badz bardziej tworczy i wymysl cos wlasnego a nie podchwyciles ode mnie tekst z onanizowaniem i juz piszesz to samo. Wiem ze ci imponuje ale to nie znaczy ze musisz po mnie powtarzac;-p

Zbysiu wyluzuj bo si� spocisz... Cz�owieku daj se siana, zastanawiam si� czy to kpina czy naprawd� jeste� a� tak �enuj�cym cz�owiekiem, E�ropa, a nawet wi�cej bo i Europa nawet nie chce tob� gardzi�, no bo po co... se g�ow� zaprz�ta�, znajdz sobie jakie� tw�rcze zaj�cie jak na Neo przysta�o i potnij si� �yletk� czy co� w ten dese� i daj spok�j ludziom...

eternal- popieram!!!Smile)

zbigniewie- mowisz ze jestem malorozumna,podczas kiedy nie potrafisz nawet spisac tego co jest w moim poscieWink) Napisalam o onanizowaniu sie PO UMIESZCZENIU postu,a nie jak napisales podczas pisaniaWinktak wiec Twoja wypowiedz pozbawiona jest sensu-ale to tak na marginesie zeby pokazac Ci jak nisko egzystujesz nawet jesli chodzi o zwykla umiejetnosc czytania.Po drugie: skoro uwazasz ze jesli napisalam ze onanizujesz sie po umieszczaniu kasliwego postu,to robie to samo bo o tym pisze....to lepiej poczytaj o czym ty piszesz;-D
Nazwales mnie homofobem- prosze wiec o dowody,jakim prawemmnie tak nazywasz? Tylko uwaznie poszukaj tych dowodow zebys znowu sie publicznie nie skompromitowalWink POWODZENIA!


Edytowane przez Miamia dnia 17-11-2011 20:58
Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12074

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 3