Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
banner big kartki

Zobacz temat

Samob�jstwo- Jedyne wyj�cie
ja tez uwarzalem sie za gorszego i wogole ale z czasem zacolem sam sb akceptowac i wogole i juz sie nie uwarzam za gorszego kazdy z nasz jest piekny na swoj sposob

michal24 napisa�/a: kazdy z nasz jest piekny na swoj sposob
chyba �e wygl�da tak jak ja Smile hihih

Witam. My�li samob�jcze dr�cz� bardzo mocno chcia�oby si� pozby� wszelkich problem�w kt�re nas otaczaj�.
Sam to prze�ywa�em nawet spr�bowa�em to zrobi� swoim samochodem , sko�czy�o si� tak �e straci�em prawo jazdy a naprawa mojego auto by�a do�� kosztowna .
Po tym zdarzeniu ciesz� si� �e tak si� potoczy�o teraz to zdarzenie jest dla mnie g�upie i bezmy�lne.
Poradzi�em sobie z depresj�, my�li odesz�y, obecnie jestem bardzo szcz�liwy z moim ch�opakiem.
Wszystkie obawy o akceptacje okaza�y si� g�upot� rodzinka i przyjaciele s� ze mn� ponad wszystko.

Spr�buj porozmawia� z kim� bliskim i zaufanym o swoich problemach to bardzo pomaga je�li nie masz kogo� takiego tutaj zawsze kto� podniesie Ci� na duchu i pomo�e na ile jest to mo�liwe wiem bo sam pozna�em tu spoko ch�opak�w
Pozdro g�owa do g�rySmile

Cze��. Wszystko zalezy od problem�w przez kt�re o tym my�limy. Moich p�ki co nie da si� rozwi�za�. Gratuluje determinacji i si�y w walce z depresj�. Pozdrawiam Smile

pyramidhead napisa�/a:
Mam ch�opaka od ponad roku ale to i tak niczego nie zmienia a wr�cz przeciwnie kompleksy s� coraz wi�ksze, jezeli chodzi o twarz to teoretycznie mo�na poprawic pewne rzeczy co zreszt� zrobi�em ale jezeli chodzi o m�j najwiekszy kompleks to tam niestety nic sie nie zmieni i przez ca�e �ycie bede �y� z mysla ze jestem gorszy od innych facet�w.


Zawsze mo�na zacz�� �ycie od nowa, bez wzgl�du na to ile masz lat 20 czy 120 to ca�e �ycie jeszcze przed tob�. Z drugiej strony bezsensowne jest �ycie monotonne bez celu codziennie powtarzaj�c "dzie� �wistaka". S� 2 wyj�cia : 1- utopi� si� , 2- znale�� zainteresowanie �wiatem, jakie� hobby lub pasja �yciowa.

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12074

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 3