Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
romantyczny

Zobacz temat

homo/hetero
By�em na paru forach i dowiedzia�em si�, �e kobiety twierdz�, �e naj�adniejsi faceci to geje, natomiast od gej�w dowiedzia�em sie, �e naj�adniejsi ch�opcy to hetero.

Co wy o tym s�dzicie Grin ?

jedno jest pewne-gej to najlepszy przyjaciel kobiety Grin

no podobno Grin

tez mam dwie kumpele ktore wiedza ze jestem gejem i tez zawsze slysze od nich ze szkoda ze nie jestem heteroSmile

mam podobnie Grin
czyli prawda numer 2. GEJE TO CIACHA! Pfft

Heterycy s� zazwyczaj bardziej m�scy od gej�w i pewnie ta cecha si� gejom w heterykach podoba. Co do urody, to nie ma r�nicy moim zdaniem.

Wszystko zale�y od faceta, s� faceci gej kt�rzy wygl�daj�, zachowuj� si� jak typowi hetero, ale takich te� nie jest na p�czki Grin

das napisa�/a:
Wszystko zale�y od faceta, s� faceci gej kt�rzy wygl�daj�, zachowuj� si� jak typowi hetero, ale takich te� nie jest na p�czki Grin


I to s� zawsze najlepsze ciacha - a nie wymuskani homo sp�dzaj�cy sporo czasu przed lustrem i poprawiaj�cy ka�dy nawet najmniejszy detal swojego wygl�du.
Po co poprawia� natur� - rozumiem sport, si�ownia, basen - ale nic poza tym ...

To raczej kwestia osoby, jaki kto tam jest. Jest przeciez tez wielu hetero wygladajacych lepiej od homo i na odwrot. To tak sie raczej przyjelo ze gej o sb dba az za bardzo , mysle ze to stereotyp Smile

m�wcie sobie co tam chcecie,
gej to najlepszy facet na �wiecie Pfft

Ale nie wszyscy Wink

Jasne, znam typowych heteryk�w, kt�rzy dbaj� o sw�j wygl�d czasem powiedzia�bym przesadnie, ale spogl�daj�c za nasz� zachodni� granic�, widz�, jak wielu heteryk�w zacz�o dba� o siebie, sw�j image. Dla wielu Polak�w, Ci typowi heterycy uznani byliby za "pizdusi�w" peda��w" etc. Nasze spo�ecze�stwo jest w fazie przej�ciowej, ci�gle zachodnia moda do nas nadci�ga, tylko my jeszcze pod wp�ywem wschodniego zacofania nie potrafimy jej przej��.

das, zachodnia moda te� jest przej�ciowa i nie musi by� oceniana pozytywnie. I nie nazwa�bym tego co jest u nas zacofaniem. Po prostu wizerunek m�czyzny jest u nas inny. Je�li na zachodzie heterycy przypominaj� "pizdusi�w", to ja ciesz�, �e mieszkam w Polsce. Jedyn� mod�, kt�rej nie mia�bym nic przeciwko by�aby moda na brak piwnego brzucha, niepalenie i kulturalne zachowanie. Robienie z siebie Kena do mnie zupe�nie nie przemawia. Wczoraj czyta�em histori�, �e jeden z naszych zrobi� sobie laserow� depilacj� twarzy, bo mu si� goli� nie chcia�o. Sorry ale je�li na takich zachowaniach ma polega� naci�gaj�ca zachodnia moda, to ja jestem przeciw. Nied�ugo dojdzie do tego. �e od kobiet facet b�dzie si� tylko r�ni� obecno�ci� penisa, j�der i brakiem piersi.

Nie koniecznie przej�ciowa. My�l�, �e na zachodzie faceci wi�ksz� wag� przyk�adaj� do wygl�du, nie koniecznie m�wi� tu o laserowym pozbywaniu si� zarostu. Na my�li mia�em wygl�d zewn�trzny w du�ej mierze - ubi�r. Oczywi�cie nie jest te� tak, �e ka�dy facet chodzi ubrany "zniewie�ciale".

Zatracanie m�sko�ci poprzez takie zachowania s� i nie w moim typie.

Przyk�adanie uwagi do ubioru jest zaj�ciem kosztownym, a Polacy zarabiaj� relatywnie du�o mniej od obywateli pa�stw zachodnich. Gdy ro�nie zasobno�� portfela mo�na sobie pozwoli� na lepsze jako�ciowo i stylowo ubrania, kt�re wiadomo kosztuj� du�o wi�cej ni� te z bazaru.

Nie spodziewa�em si� a� tylu odpowiedzi Grin

Ja na przyk�ad przywi�zuje du�� uwag� do tego jak wygl�dam, a przed lustrem czasami m�g�bym siedzie� godzinami Grin

Bez przesady z tym lustrem Smile 15 minut rano, 5 minut wieczorem i wystarczy...
Wiele kobiet np. twierdzi, �e m�czyzn� pasuj� brudne robocze ciuchy i ubrudzona sk�ra

Ka�dy po�wi�ca tyle czasu ile uzna �e musi xd mi wystarcza 10 min xd zeby nie przesadzac :-D


Edytowane przez Peter19 dnia 21-02-2013 19:37
wro338 napisa�/a:
Bart96 napisa�/a:
Nie spodziewa�em si� a� tylu odpowiedzi Grin

Ja na przyk�ad przywi�zuje du�� uwag� do tego jak wygl�dam, a przed lustrem czasami m�g�bym siedzie� godzinami Grin

Sory nie mog�em si� powstrzyma� Grin

Co Ty tyle robisz przed lustrem ??? ,nawet pryszczaty drag Queen zd��y si� pomalowa�, ewentualnie strzepa� !!!
Co ja pacze Smile
Pozdro stary Smile


Nwm czas mi jako� sam tak szybko mija Grin

To spokojnie godzinke wczesniej musisz wstac do szkoly zeby "sta�" przed lustrem xd nie lepiej sie wyspa� ? :>

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12074

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 3