Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
sport

Zobacz temat

wojsko a gej ?
Ciekawe jak bym si� w wojsku sprawdzi�?


Edytowane przez Martin_Alpert dnia 08-05-2013 13:56
lubieplacki napisa�/a:
no w�a�nie mi si� wydaje, �e tak, ale nie jestem pewien xD


a chcia�by� p�j�� do wojska?

Bo�e ja pami�tam jak ja mia�em komisj� wojskow�. O matko i c�rko.
To by� chyba najbardziej stresuj�cy dzie� w moim �yciu. Nie wspomn� o tym �e z pocz�tku straszono mnie tym �e si� rozbiera do naga, wypina dupsko, pokazuje penisa i �e musz� pozwoli� si� dotkn�� w tych miejscach. @@ no ale poszed�em, zestresowany jak diabli. Generalnie ja tam siedzia�em 2,5h. Wchodz� na badania, na wprost pod oknami st� czyli komisja, nast�pnie z boku kolejny st� i nie wiem kim oni byli ale to nie by�a na bank komisja. Babka m�wi do mnie �ebym poszed� za parawan i rozebra� sie do majtek. No to ide, wchodz� i patrz� �e pomi�dzy jednym a drugim parawanem jest przerwa no i jak na bezczela idealnie w tej przerwie siedzia�a na krze�le m�oda dziewczyna. Oczywi�cie nie zastanawiaj�c sie nawet, chcia�em popchn�� lekko pierwszy parawan �eby tamta mnie nie podgl�da�a i przez przypadek przewroci�em ten drugi parawan wraz z wieszakiem XD no to po zrobieniu porz�dku z parawanem i wieszakiem, kobita zbada�a wzrok i p�zniej komisja ogl�da�a cia�o i zadawa�a pytania. Na szcz�cie nie kazali mi �ci�ga� majtek.. I very Good! Tylko kobita z komisji spyta�a sie "A jak Twoje klejnoty?" Na co ja odpowiedzia�em "Bardzo dobrze", tamta pyta�a sie dalej czy kt�re� j�dro jest wi�ksze czy mniejsze i takie pierdo�y. To po tym wywiadzie kazali sie ubra� i mog�em opu�ci� sale. I tak czeka�em jeszcze na ksi��eczk�. Generalnie nie wspomn� o tym �e komisje mia�em w..... Szkole podstawowej @@ w dodatku do�� obskurnej! Ale mi�o wspominam komisj�.

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12074

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 4