Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
infoteka

Zobacz temat

Trudny wyb�r.
Cze��, jestem Mateusz. Od kiedy pami�tam zawsze interesowali mnie faceci. Od zawsze by�em inny pami�tam jak w przedszkolu wola�em bawi� si� z dziewczynkami lalkami zamiast z kolegami samochodami albo w wojn�. Zawsze wola�em przebywa� z dziewczynami ni� z facetami, oni mnie strasznie denerwowali. Ale przejd�my do rzeczy, ot�z ostanio stan��em przed lustrem i powiedzia�em to sobie w twarz, Mateusz jeste� gejem. Sam siebie w miar� akceptuj� ale nie wiem jak b�dzie z rodzin�. Z siostr� mog� o tym porozmawia� wiem �e ona w 100% mnie zaakceptuje, ale co dalej? Nie mog� tego powiedzie� rodzicom bo mnie wyrzuc� zapewne z domu, a ca�e �ycie si� ukrywa�? B�agam, pom�cie mi.

Do "coming out'u" si� dorasta. W pewnym momencie swojego �ycia dojdziesz do wniosku, �e nie chcesz d�u�ej �y� w k�amstwie, i �e t� szczer� rozmow� jeste� winny rodzicom. Ca�a reszta jest ju� trudna do przewidzenia, Zale�y od charakteru Twoich rodzic�w ale pami�taj, �e Ci� kochaj� pomimo tego jaki jeste�. Mog� mie� problemy pocz�tkowo z zaakceptowaniem tego elementu Twojej osobowo�ci ale z czasem pewnie im przejdzie. Ale to jest moje zdanie i mo�esz si� z nim nie zgadza� Smile

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12074

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 2