Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
romantyczny

Zobacz temat

Transseksualny partner
Przejrza�em sporo for i innych �r�de� w internecie na ten temat, jednak chcia�bym osobi�cie zapyta�: Czy wyobra�acie sobie zwi�zek z osob� transseksualn� typu k/m (z kobiety staj�cej si� m�czyzn�), czy m�wicie definitywnie "NIE" takim osobom i wolicie wybiera� w kr�gu biologicznych facet�w? (poniewa� wiele os�b myli poj�cia z zakresu "trans" nadmieni�, �e osoba transseksualna zmienia trwale swoje cia�o i funkcjonuje w spo�ecze�stwie jako m�czyzna, a nie przebiera si� za niego).

Zach�cam do dyskusji:)


Edytowane przez stranger dnia 09-05-2013 23:11
Hm...powiem Ci tak.
Skoro ja jestem inny i chcialbym byc akceptowany przez innych to czemu ja mialbym nie akceptowac takiej osoby, ktora chce zyc w swoj sposob? Co do zwiazku...to gdybym byl zakochany to nie patrzylbym na to kim ta osoba byla przedtem. Nikt idealny nie jest.

oczywi�cie ^^

Szczerze m�wi�c zainteresowa� mnie temat trans-seksualno�ci i szuka�em troch� w internecie jednak nie znalaz�em odpowiedzi na nurtuj�ce mnie pytanie.: Osoba transseksualna psychicznie identyfikuje si� z p�ci� przeciwn� czyli kobieta trans czuj� si� m�czyzn� i na odwr�t ale zastanawia mnie poci�g seksualny takiej osoby. Je�li K/M psychicznie jest m�czyzn� to chyba poci�gaj� j� kobiety...? Mo�e kto� mi to nieco rozja�ni�???

A co do tematu, to jestem bardzo tolerancyjny i nie przeszkadzaj� mi takie osoby, a dla mnie do zwi�zku opr�cz dwojga ludzi potrzebna jest jeszcze tylko mi�o��.


_____________________________



Z facetem transem (czyli biologiczn� kobiet� czuj�c� si� psychicznie m�czyzn�) jest tak jak z facetem biologicznym, albo jest hetero, albo jest bi, albo homo. Znam kilku innych trans�w, kt�rzy s� homo czy bi, cho� faktycznie, wi�cej jest przypadk�w heteroseksualnych (czyli facet trans zakochany w kobiecie).
Przecie� umys� biologicznego faceta - homoseksualisty wcale nie jest kobiecy, ma on po prostu inne preferencje co do wyboru swojej drugiej po��wki :)

W�a�ciwie za�o�y�em ten temat, bo nie raz przeczyta�em na necie, �e homoseksuali�ci nie toleruj� transseksualist�w (bo maj� mi�dzy innymi �wiadomo�� tego, �e byli kiedy� kobietami i ich to odpycha) i zastanawia�em si�, czy tak jest faktycznie, czy jednak trafiam na z�e strony...

Chyba jest nawet film opowiadajacy historie geja i transa k/m...

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12074

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 13