Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
tv

Zobacz temat

szukam ch�opaka
Witam wszystkich mam 17 lat a wygl�dam na 15 wiem tyle ze na pewno jestem homo wiem to poniewa� od 4 lat podniecaj� mnie ch�opcy a szczeg�lnie jak widz� Justina Biebera to odrazu mi staje, jak jade w autobusie i widz� jakiegos fajnego ch�opaka jest to samo nie wiem co mam robi� raczej si� nie ujawnie poiewa� chodze do szko�y dla ch�opak�w wi�c pewnie wiecie co ja codziennie przezywam w takiej szkole. mieszkam w okolicach poznania mam tak z 1,80 wzrosty waga 70 kg w�osy tylko na g�owie mo�na powiedziec ze jestem pedancik czysty zadbany lubie zakupy i ryzyko oraz ostry sex jeszcze tego nie robi�em z nikim tylko sam szukam normalnego ch�opaka w moim wieku. pisa� gg:12589756 Smile

Je�eli podniecasz si� na widok justina biebera w�tpi� czy kogo� znajdziesz ;D

Ale nie chodzi tu onego chodzi mi o to ze nie wiem jak to powiedziez podobaj� mi si� ch�opcy tak szukam normalnego ch�opaka mniej wi�cej w jego typie i w moim wieku a po drugie dlaczego tak myslisz ??????

Nie no ka�dy ma sw�j gust dla mnie on jest beznadziejny ;p wola�bym ca�e �ycie by� sam ni� zwi�za� si� z kim� takim. Takie jest moje zdanie ale o gustach podobno si� nie dyskutuje sam jestem w twoim wieku ;p

A ty kiedy si� "dowiedzia�e�" ze jeste� homo, a je�li chodzi o niego to tylko chcia� bym z nim uprawia� sex i nic wi�cej a na pewno nie zwi�zywa� si� z nim.

3 lata temu tak normalnie podoba�y mi si� dziewczyny i dziwne to by�o dla mnie bo zakocha�em si� w ch�opaku ;p wiem �e on we mnie te� ale ka�de z nas balo si� o tym sobie powiedzie� ;p

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12074

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 3