Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
banner big kartki

Zobacz temat

�wita/nowy rok
Witajcie
Chcemy Wam z�o�y� najlepsze �yczenia z okazji �wi�t i nowego roku. Ten rok mo�e by� momentami dziwny, momentami smutny ( wiem to po sobie), ale mam nadzieje, �e w przewa�aj�cej cz�ci by� dla Was radosny. zasiadaj�c do sto�u pami�tajcie o paru rzeczach:
1. to ludzie s� najwa�niejsi i to oni czyni� �wi�ta - nie kasa
2. jeste�my normalnymi lud�mi, kt�rym dano szanse na mi�o��, mo�e inn� ni� ma 90 % populacji ale dzi�ki temu jeste�my wyj�tkowi Smile
3. Zgodnie z wiar� Bog przyklaskuje ka�dej mi�o��
4. Znajcie swoj� warto�c i nie czujcie si� gorsi od os�b hetero
5. jak nie masz swojej po��wki znaczy, �e gdzies ta " gwiazda", kt�ra upad�a dla Ciebie jest i przyci�gnie Cie swoim blaskiem wtedy, gdy nie b�dziesz si� tego spodziewa� ale musisz przesta� patrze� a zacz�� widzie� - ta gwiazda jest na pewno dla Ciebie i czeka na twoje przybycie tak samo jak Ty czekasz na ni�

KUBA: te punkty sam, kiedy� powtarza�em przy stole, gdy nie by�o Paw�a. Pozna�em go w najmniej oczekiwanym momencie wtedy gdy postanowi�em opu�ci� Polsk�, dzi� ju� drugi rok mija od tego czasu.

Jako para gej�w zakochanych w sobie �yczymy wam fantastycznych �wi�t, i zapomnienia cho� na chwil� o swoich problemach i troskach, �yczymy dla samotnych aby za rok podczas wigilii mieli przy swoim stole ta ukochana po��wk� Smile.
My jeste�my mega szcz�liwi bycia ze sob� i wiemy �e nie mam nic wspanialszego na �wi�ta ni� poczucie bycia kochanym i mo�liwo�ci odczuwania tego uczcia w stosunku do drugiej osoby i tego samego �yczymy Wam wszystkim.

Pawe�: Sylwestra sp�dzamy z mam� i bratem Kuby, nie b�dzie mega du�ej imprezy poniewa� jest �aloba po �mierci m�a, taty ale z Kub� rozruszamy jego mam� i brata.
Kuba: zw�aszcza, �e mama bardzo si� cieszy na tw�j przyjazd i specjalnie dla Ciebie robi 3 bita Smile), b�dziemy grali w jakie� rodzinne gry, dla niekt�rych to nuda dla nas to fantastyczne m�c da� z siebie co� dla innych os�b aby szczeg�lnie w takich �wiatecznych dniach nie mia�y poczucia samotno�ci po stracie bliskich.

pozdrawiamy wszystkich Smile

Milo przeczyta�, �e komu� si� uk�ada Smile Weso�ych i szcz�liwego nowego! Grin

Kubo i Pawle. Pawle i Kubo.
Wasze �yczenia s� cudowne, jak cudowni jeste�cie Wy.
Punkty 1-4 to ja sam pozna�em, stosuj� i nimi �yj�. Pora na punkt 5, nie? Smile

http://www.youtub...wvFGEB7zoY

Moje �yczenia kr�tkie:
Niech czuwaj� nad wami dobre Anio�y.

Gonzo_pl napisa�/a:
Kubo i Pawle. Pawle i Kubo.
Wasze �yczenia s� cudowne, jak cudowni jeste�cie Wy.
Punkty 1-4 to ja sam pozna�em, stosuj� i nimi �yj�. Pora na punkt 5, nie? Smile

http://www.youtub...wvFGEB7zoY

Moje �yczenia kr�tkie:
Niech czuwaj� nad wami dobre Anio�y.


Zdecydowanie pora na 5 punkt Smile) tylko sie mocniej rozejrzyj i zacznij widzie� Smile

Fajne �yczenia ch�opaki Smile Ja �ycz� Wszystkim, aby �wi�ta Bo�ego Narodzenia prze�yli w szczeg�lny spos�b, celebruj�c ten czas.

Z okazji Swiat Bozego Narodzenia.Zycze Wam wszystkim zdrowych i pogodnych pelnej Milosci i rodzinnej atmosfery Swiat

sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/547534_298089426979108_1298161486_n.jpg

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12074

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 7