Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
sport

Zobacz temat

Strach przed zakochaniem si�
Witam wszystkich. Jakis czas temu pozna�em ch�opaka. Od razu mi si� spodoba�, nie tylko z wygl�du , ale tak�e z charakteru ,bo to si� liczy dla mnie najbardziej. Wszystko sz�o w dobra stron�, bez pospiechu. Po miesi�cu si� zwi�zali�my . Od pewnego czasu sta�em si� chorobliwie zazdrosny , nawet o jakie� pierdo�y. Ci�gle mi si� wydaje ,�e mnie zdradzi, chocia� na ka�dym spotkaniu m�j mi ,�e mu na mnie zale�y i �e jest mu ze mn� dobrze. Dzisiaj mia� wyj�cie do gej klubu ze znajomymi . Po przeczytaniu smsa ,�e si� tam wybiera ze�wirowa�em. Straci�em wszystkie ch�ci do �ycia i nawet pisz�c to si� zamartwiam. Nie wiem ju� co robi�, bo nie wyobra�am sobie , �e b�d� si� tak m�czy� i przejmowa�. Przywyk�em do tego,�e mieszka z gejem wsp�lokatorem i �e pracuje w miejsc pe�nym gej�w ,ale tego klubu nie mog� prze�y�... Jak mam sobie z tym radzi�? Jutro mam si� z nim spotka�,ale jako� ju� nie mam zbytnio ochoty.. Boj� si� te� ,�e mog� zrobi� jaka� g�upot� przez ta moja zazdro�� i to ja go wtedy skrzywdz� Sad Prosz� o wypowiedzi. Pozdrawiam.

Zazdro�� mo�e zak�amywa� prawdziwy stan rzeczywisto�ci.
Najlepiej b�dzie jak z nim porozmawiasz o tym co czujesz, jakie masz obawy. Mo�e uda si� wam doj�� do jakiego� porozumienia...

nie znam si� na takich sprawach, ale chyba zgadzam si� z "dobrzyk"

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12074

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 10