Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
przyjazn

Zobacz temat

Starszy przyjaciel
Witam!
W lutym napisa� do mnie ch�opak z klasy mojego starszego brata - Marek.
Na pocz�tku by�em sceptycznie nastawiony do znajomo�ci. Jednak coraz wi�cej zacz�li�my pisa�.
Po pewnym czasie przyzna�em si� �e jestem homo. Powiedzia�, �e to dla niego bez znaczenia.
Zapyta�em si� p�niej czy m�g�bym si� do niego przytuli� przy spotkaniu, on powiedzia�, �e tak.
Dosz�o do przytulenia. Czu�em si� niesamowicie! W ko�cu kto� kto mnie akceptuje. Ostatnio zapyta�em si� czy m�g�bym go ;*.
Powiedzia�, �e nie. Od tamtej pory coraz mniej piszemy i nasza przyja�� ulega za�amaniu.
Co zrobi� by go nie straci�, bo mi na nim zale�y.
Prosz� o pomoc ._.

[/small]b�dz sob� skoro pisal do cb to moze te� jest;d

Spytaj sie go wprost czy to go dotknelo. Jesli powie, ze tak to po prostu przepros i zacznijcie dalej normalnie rozmawiac...

podobno przez rozmow� mo�na naprawi� to i owo Smile ale nie wiem czy na pewno ^^

powodzenia w naprawie przyja�ni ^^


Edytowane przez ChybaJa dnia 13-05-2013 20:12
Ja mog� zaproponowa� rozmow� w cztery oczy z koleg�.
Rozmowa przez portale, komunikatory (nawet Skype) nie jest najlepszym rozwi�zaniem, poniewa� nie wida� mimiki twarzy rozm�wcy, kt�ra daje mo�liwo�� "przewidzenia" zachowa�.

My�l�, �e powiniene� porozmawia� z koleg�, czy pytanie o ca�usa go dotkn�o i wp�yn�o znacz�co na wasze relacje. Postaraj si� wszystko mu wyt�umaczy� - dodam, �e nie powiniene� go naciska�, atakowa� je�li b�dzie chcia� np. wyj�� na dw�r - b�dzie chcia� przemy�le� wszystko dok�adnie i och�on��.

My�l�, �e wszystko si� u�o�y.
Powodzenia.

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12074

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 7