Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
banner big kartki

Zobacz temat

Spodoba� mi si� ch�opak i co teraz?
Hej! Mam pewien mo�na to nazwa� "problem" i za bardzo nie wiem co z tym zrobi�, mo�e Wy b�dziecie mieli jakie� propozycje? Wink

A wi�c dzisiaj w centrum handlowym zobaczy�em bardzo �adnego ch�opaka, kt�ry wpad� mi w oko. Teoretycznie nie wiem czy jest gejem, ale by� w towarzystwie lesbijki co zwi�ksza na to szanse i co wi�cej, pami�tam ch�opaka z czas�w kiedy byli�my jeszcze dzieciakami czyli gimnazjum. Chodzi� do klasy o rok m�odszej od mojej i ju� wtedy by�em przekonany, �e jest gejem. Wiecie, to si� po prostu czuje Wink

Tyle, �e ch�opak wpad� mi w oko i za bardzo nie wiem co mam zrobi� xD Mam jego fejsa, zaznaczone w zainteresowaniach s� niby kobiety, ale nie zbyt mi si� wydaje. Ale nawet je�li moja intuicja m�wi mi, �e ch�opak jest gejem, to i tak nie wiem co mia�bym zrobi�, �eby jako� rozpocz�� te znajomo��... Nie mamy ani wsp�lnych znajomych ani nic w tym stylu. Macie jakie� pomys�y?

Mo�e za�o�ysz fikcyjne konto na portalu spo�eczno�ciowym np. Facebook i do niego napiszesz jako inny ch�opak? Wtedy, mo�esz pozna� prawd�.Pisz z nim ostro�nie, aby go nie przestraszy�, bo z Twojej wiadomo�ci wynika , �e nie jest on raczej ujawniony. Nie nastawiaj si� za bardzo pozytywnie, aby� potem nie poczu� rozczarowania. Innego sposobu nie widz�, chyba, �e nie masz problemu z w�asnym ujawnieniem si�. Ewentualnie sprawd�, mo�e ma on konto na jakim� gejowskim portalu, ale raczej b�dzie to profil bez zdj�cia wi�c niewiele to da. Powodzenia �ycz� Smile

Secret napisa�/a:
Mo�e za�o�ysz fikcyjne konto na portalu spo�eczno�ciowym np. Facebook i do niego napiszesz jako inny ch�opak? Wtedy, mo�esz pozna� prawd�.

Szanse niemal�e nie istniej�. Osobi�cie pr�dzej wygada�bym si� osobie na ulicy ni� w sieci. Szanse na to, �e kto� to robi dla beki s� du�o mniejsze. W Internetach wszyscy wiemy jak to bywa.

W tym w�a�nie ca�y szkopu�, ani on, ani ja nie jeste�my wyoutowani Pfft co utrudnia spraw�... No nic, w ka�dym razie dzi�ki za Wasze posty Smile

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12074

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 7