Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
przyjazn

Zobacz temat

Smutne ale prawdziwe.
Moja historia jest troch� dziwna,,, no ale opowiem. Mojego ex-boya , pozna�em przez neta. Na pocz�tku si� spotykali�my i takie tam. Szybko mi�dzy nami zaiskrzy�o my�la�em o to w�a�nie ten i w duchu (dzi�ki Ci bo�e). Po pewnym czasie razem zamieszkali�my razem.By�o ok przez jakie� dwa miesi�ce dogadywali�my si�. P�niej powoli zacz�o si� wszystko sypa�- zacz�� mi m�wi� ze nic nie umiem, �e jestem kujonem , �e jak on by chcia� to te� by mia� takie dobre oceny itd...... Pada�y wyzwiska od A do Z . Nie powiem czasem te� mi nerwy pu�ci�y, ale on mnie miesza� z b�otem. Potem si� pogodzili�my i zawsze w ��ku z�o�� nam przechodzi�a. Zmieni�em si� dla niego o 360 st . Gotowa�em obiadki, sprz�ta�em wychodzi�em z psem , pra�em robi�em zakupy. Bardzo mi na nim zale�a�o - nie widzia�em �wiata poza nimPfft Potem stracili�my robot� , pracowali�my dorywczo i obiecali�my sobie , �e jak znajdziemy nowa to b�dzie luz. Znale�li�my i co on mi ci�gle dogryza w stylu , �e on wi�cej zarabia, �e zdarzy�o si� , �e jad�em jak on to �licznie okre�li� za jego w�asne zarobione pieni�dze.Robi�em dla niego wiele rzeczy robi�em mu prace kontrolne na zaj�cia, komputer no dos�ownie wiele - a jak mu si� co� nie spodoba�o to nazwa� mnie kurw�. Dzisiaj ju� wszystko przemy�la�em i zerwali�my bo ja ju� d�u�ej tak nie mog�-on zawsze ma mi do zarzucenia , �e nie widz� ludzi tylko ksi��ki i wiedza--- a ja to kocham bo to m�j �wiat . Chcia�bym znale�� kiedy� kogo� kto na serio bym mnie zaakceptowa� takim jakim jestem z kim m�g�bym p�j�� do teatru kina po�mia� si� pop�aka�, obejrze� wsp�lnie film... Ale i porozmawia� czasem na temat o �wiecie �yciuPfftPPPPp Ch�opaki powiedzcie czy waszym zdaniem dobrze zrobi�em??? czy to zemn� jest co� nie tak???

Z Tob� co� nie tak?! Czy po tej historii Ty serio pytasz? Bardzo dobr� decyzj� podj��e� zaka�czaj�c t� znajomo��. Czemu niby mia�by� si� dawa� poni�a�? Z czasem to by si� jeszcze bardziej pog��bia�o. Nie potrafi� Ci� doceni� (panowie omijajcie takich facet�w z dalekaGrin). Na pewno znajdziesz jeszcze kogo� warto�ciowego kto pokocha Ci� za to jakim jeste�, wi�c nie tra� nadziei Smile

Dzi�kujePfftSmile

Dzi�kuje kochani- prawda tka , �e mi�o�� jest �lepa ehPfft

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12074

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 8