Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
zakaz

Zobacz temat

Skomplikowane. pro�ba o rad�.
Przeszuka�em to forum i inne, Sporo os�b zakocha�o si� w swoim kumplu hetero.
Ja mam problem, niby bardzo podobny. Tyle, �e zakocha�em si� w moim przyjacielu - geju.
To jest przyja��, rozmawiamy ze sob�, sp�dzamy du�o czasu. Rozmawiali�my o mi�o�ciach, zwi�zkach itp.
Problem w tym, ze od jakiego� czasu ja si� w nim zakocha�em. Nie zauroczy�em, ale zakocha�em bo za d�ugo to trwa.
I nie mam pomys�u jak wyj�� z problemu. Boj� si�, �e podrywanie mog�o by zniszczy� przyja��. Ale aby co� wysz�o to poderwa� jako� trzeba. No i chodzimy ze sob� do jednej szko�y, i tak dobrze, �e nie do klasy.
Macie jakie� pomys�y, co mog� zrobi�? Czy mam jakie� szanse go zdoby�?

POMOCY!!!

B�agam pom�cie nie wytrzymuj�. Powiedzia�em mojemu kumplowi �e jestem gejem wiem �e mog� mu ufa� mam 15 lat chodz� do gimnazjum jego siostra bli�niaczka tez wie, ufam im nie w tym rzecz. M�j kumpel- Piotrek nie mo�e mnie zaakceptowa�. Co mam zrobi�??? Nie chc� ko�czy� tej przyja�ni!!To du�y problem dla mnie i jak mam zrobi� tak �eby on sie oswoi� powiedzcie macie do�wiadczenie b�agam!!!

Tak on wie �e nic do niego nie czuj� a jak to si� u cb potoczy�o bo rzecz w tym �e to trwa ju� jaki� miesi�c;/??Mo�e mu to nie do ko�ca u�wiadomi�em??

Dzi�ki wam spr�b�j� jako� sie u�o�ySmile

marcel1423 napisa�/a:
POMOCY!!!

B�agam pom�cie nie wytrzymuj�. Powiedzia�em mojemu kumplowi �e jestem gejem wiem �e mog� mu ufa� mam 15 lat chodz� do gimnazjum jego siostra bli�niaczka tez wie, ufam im nie w tym rzecz. M�j kumpel- Piotrek nie mo�e mnie zaakceptowa�. Co mam zrobi�??? Nie chc� ko�czy� tej przyja�ni!!To du�y problem dla mnie i jak mam zrobi� tak �eby on sie oswoi� powiedzcie macie do�wiadczenie b�agam!!!


Da�em mu d�uuuuugi czas a� do po feriach zobaczymy co z tego wyniknie k�opot w tym �e je�li nie bd z powrotem przyjaci�mi to nie wiem jak to znios� zw�aszcza ze chodzimy do 1 klasy od 9 lat

przeczyta�am Wasze posty i tak si� zastanawiam jak to jest z t� przyja�ni�. Wydaje mi si�, �e zawsze istnieje obawa, �e kto� si� w kim� zakocha. Ja lepiej dogaduje si� z facetami i dlatego w nich szukam przyjaci� ale zawsze ko�czy�o si� tak samo... po kilku miesi�cach on m�wi�, �e musi mi co� powiedzie�...�e si� zakocha�... przyja�� si� wtedy nie ko�czy ale to ju� nigdy nie b�dzie to samo i powiem Wam szczerze, �e zazdroszcz� Waszym przyjaci�k�, �e Was maj�. Ja zawsze kiedy kumpel mi m�wi�, �e musi mi co� wa�nego powiedzie� mia�am nadzieje, �e mi powie, �e jest gejem i wci�� na to czekam. Moja kole�anka ma przyjaciela geja i uwa�a, �e to jest najlepsze co mog�o w �yciu spotka� kobiet� heteroseksualn�.

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12074

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 6