Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
sport

Zobacz temat

siemaneczko
Jak zapewne wszyscy pisz�cy w tym dziale jestem nowy na forum . Mam nadziej� pozna� tu fajnych , ciekawych ludzi i uwolni� si� od do�a, kt�rego obecnie z powodu rozstania posiadam. Wi�cej o mnie w profilu, kt�ry cna bie��co uzupe�niam.

Witamy na forum Smile
Je�li chcesz pogada�, wy�ali� si� czy zasi�gn�� rady - jestem do Twojej dyspozycji. Wiem, �e fakt, �e jestem dziewczyn� nie czyni ze mnie najlepszej kandydatki do rozmowy w takiej sytuacji, bo co ja mog� wiedzie�... ale ch�tnie Ci� wys�ucham, pociesz� i mo�e co� doradz�, wi�c gdyby� mia� ochot� to napisz.

@ rajder5 - witaj! Smile
@ Mechaniczna - na naszym forum dziewczyny s� tak�e mile widziane.


Michele napisa�/a:
A Ty Mechaniczna �wietnie, �e tu jeste� Grin Ja lubi� czyta� Twoje wypowiedzi. Punkt widzenia kobiety te� si� nam przyda

Bardzo mi mi�o!Smile Ciesz� si�, �e wi�kszo�� z Was tak dobrze mnie tu przyjmuje;-)

Co� jako� ma�o na tym forum ludzi z moich okolic , naprawd� nie ma ch�tnych do poznania si� ca�kiem bezinteresownie a w celu nawi�zania nowych znajomo�ci .

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12074

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 5