Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
romantyczny

Zobacz temat

Siema!
Witajcie!!Smile Ju� kiedy� mia�em tu konto i ludzie tutaj s� na serio �wietni dlatego postanowi�em zn�w powr�ci� tu. Teraz cel jest bardziej konkretny, bo chcia�bym zapozna� kogo� z �odzi lub okolic. Tak jako� mnie dobija samotno�� ju�!!

Hej! Mi�o widzie� jakie� oznaki �ycia na tym forum Smile Niestety wszyscy si� ju� poddali i ta strona upada Sad

O nie!! Bardzo nie fajnieSad wielka szkoda, to chyba jedyna normalna stronka....

Dok�adnie Sad... nie ma takiej innej, wsz�dzie tylko seks, nie mo�na sobie normalnie pogada�. Admin �pi, sam widzisz, �e kto� spamuje jakimi� durnymi tekstami na forum... ju� si� nie da tego ratowa�. S�abo ;(

Jeszcze ten spam na forum... To chyba wszystko przez to?? Nie mo�na nic z tym zrobi�?

To co ten admin niech si� obudzi!!

Jedyne co mo�na z tym zrobi� to zablokowa� go... ale jedynie admin to mo�e. On ju� te� nie wierzy w to forum, zrobi� si� tu straszny zast�j, ma�o os�b w og�le tu wchodzi�o. Ja by�abym nawet sk�onna stworzy� podobn� stron�, ale ci�ko jest co� takiego rozreklamowa�

Ze stron� mo�na by�oby spr�bowa� ale to potrzeba umiej�tno�ci czasu i zaanga�owania wi�kszej ilo�ci os�b. A reklama przy odrobinie szcz�cia mog�a by p�j�� chocia�by poczt� pantoflow�...

Je�eli chodzi o mnie jestem gotowy w pomocy nad tworzeniem czego� takiego Niestety umiej�tno�ci w tym kierunku nie mam, ale zawsze mo�na co� poczyta� spr�bowa�

C�, trzeba b�dzie co� wymy�li� Smile

Mo�e i na samym forum niewiele si� dzieje, ale ja ju� kilka os�b z t�d pozna�em a zkilkoma nawet te� ju� spotka�em na jakie� pogaduchy tak, �e chyba nie jest a� tak �le

Heejka! :*

Ze spamem forum ju� si� poma�u uspokoi, nowe zabezpieczenia mamy Smile

no w�a�nie tak jak piszecie to jedyne forum w takim klimacie i w tym stylu, chocia� mi si� nie uda�o jako� jeszcze nikogo pozna� Sad...


Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12074

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 4