Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
sport

Zobacz temat

Serwisy randkowe to nie wybieranie na si�� ??
Cze�� wszystkim jestem nowy i to m�j pierwszy temat wi�c prosz� o wyrozumia�o�� Grin Mam 17 lat i jestem gejem my�la�em ju� o poszukiwaniach zwi�zku ale mieszkam w ma�ym mie�cie i nie ma tu takiego skupiska ludzi naszej orientacji a jak s� to nie�le si� maskuj� bo moje miasto jest ma�o tolerancyjne i my�la�em dlatego o serwisach randkowych ale nie jestem do ko�ca przekonany nie chc� aby to wygl�da�o jak kupno kompa czy but�w no to wybieranie sk�d mam wiedzie� ze osoba kt�ra mi si� spodoba odwzajemni to no tak to jasne trzeba sprawdzi� a je�eli si� zakocham?? a on nie Sad albo b�dzie chcia� tylko przygody lub seksu r�nie bywa ale ju� nie o to mi chodzi wiadomo nie ryzykujesz to nie zyskujesz Grin ale waham si� czy czeka� czy dzia�a�, Sad samo przyjdzie czy bede samotny do 30-stki albo jeszcze d�u�ej.G��wnie chodzi mi o to �e nie wiem czy to nie takie na si�� no wiecie Sad chcia�bym aby to by�o magiczne samo z siebie jak pewnie ka�dy ale czy to si� zdarzy...? a jak tak to kiedy nie chce szybkiej przygody my�l� raczej o sta�ym zwi�zku ju� jednego z�amania serca do�wiadczy�em i nie chc� wi�cej. Sad Co wy o tym s�dzicie co mogliby�cie poradzi�??. Z G�RY DZI�KI Grin

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12074

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 3