Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
przyjazn

Zobacz temat

Samotno��
Witam.
Specjalnie zalogowa�em si� na tym portalu, aby m�c opowiedzie� o swoim �yciu. Nie oczekuj� jakich� pocieszaj�cych odpowiedzi, zdaj� sobie spraw�, �e wielu tutaj jest w gorszej sytuacji ni� ja.
Jestem osiemnastoletnim, samotnym gejem. Jest mi z tego powodu �le. Nikomu o tym nie m�wi�em i jestem z tym problemem sam. Aceptuj� siebie i nie mam z tym problemu. Problem mam natomiast z samotno�ci�. Czy kto� z was czu� kiedy� silne motyle w brzuchu i bynajmniej nie ze szcz�cia, ale z powodu samotno�ci? Zapewne tak. Moje szanse na dzie� dzisiejszy znalezienia kogo� s� bardzo nik�e. Nie jestem atrakcyjny- spada procent szansy, jestem gejem- jeszcze mniej, jestem troch� dziwny- dodatkowo. Mam wielu znajomych, ale nie wychodz� z nimi ostatnio za cz�sto. Bo po co? Same pary, a ja w wieku 18 lat nawet si� nie calowa�em. Na co dzie� o tym nie my�l�, ale s� takie dni kiedy cz�owiek ma naprawd� do�a. Frown
Kiedy� zakocha�em si� w przyjacielu. Byli�my ze sob� naprawd� blisko. Wydawa� mi si�, �e mo�e on te�... W ko�cu mu wszystko powiedzia�em... To by�o 3 lata temu, a nawet teraz, gdy wspomn� ten dzie� to robie si� czerwony ze wstydu. Oczywi�cie si� pogodzili�my, ale ju� si� nie zadawali�my. Z reszt� nie mia�em ochoty. Jeszcze wiele bym opowiedzia�, ale nie mam zbytnio czasu.
Dzi�kuje, je�li kto� mnie wys�ucha�...

Witaj, domy�lam si� przez co przechodzisz bo mia�em podobnie jak by� chcia� si� wygada� to jestem do us�ug Smile

Witam Ci� serdecznie Mariuszu.
Nie powiniene� zamyka� si� w sobie i "w szafie". Powiniene� pom�c losowi. Wyj�� do ludzi, miec przyjaci�. przyjaci�ki, my�le tu o hetero na poczatek.Otoczenie si� lud�mi, przyjaznymi lud�mi sprawi, �e b�dziesz mia� lepszy nastr�j, lepsze zycie. Duza role odgrywa tez, je�eli ma si� z kim szczerze porozmawiac, nie trzeba niczego ukrywac. �yj�c normalnie, bawi�c si�, bywaj�c w r�nych miejscach, zaczniesz spotyka� w swoim otoczeniu tak�e gej�w.
Mo�esz te� w�aczy� sie w dzia�alno�� organizacji gejowskich, je�li czujesz tak� potrzeb� i masz tyle samoakceptacji w sobie.
Zawsze pozostaj� te� og�oszenia na portalach gejowskich i kluby gejowskie, ale ja osobi�cie tej drogi nie polecam.
�atwo trafic na kogos, kto goni tylko za seksem, rani i wykorzystuje innych. A widz�, ze jestes wra�liwym cz�owiekiem.
To witaj w tym naszym gejowskim �yciu.. Tylko od Ciebie zale�y, jak je sobie u�ozysz.
Pozdrawiam.

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12074

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 6