Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
infoteka

Zobacz temat

Rada
Ostatnio zauwa�y�em �e ch�opak z r�wnoleg�ej klasy ci�gle patrzy si� na mnie,szuka kontaktu wzrokowego,jestesmy na innych profilach.Nie znamy si�.Ale od jakiego� czasu ci�gle go przy�apuje jak zerka na mnie.Nie wiem co robi�.Wydaje si� mi�y.Jest przystojny chod� nie patrze tylko na wygl�d.Z tego co jak na razie wiem �e jest s�odki i jest sam.Nie wiem jak ma na imi�,jakiej orientacji jest a chcia�bym jako� nawi�za� z nim kontakt.Pozna� si� lepiej,ale nie zrobi� te� wpadki.Pom�cie jako�...Frown

Masz 42 lata i chodzisz do szko�y?

Mam 16 lat : ) Co� w profilu mi sie pomiesza�o.Wybacz.

ja stosuj� zasad� 10 sekund ;d mo�e to jest zabawne, ale cz�sto pomaga. Z autopsji wiemy, �e niezr�cznie jest utrzymywa� kontakt wzrokowy d�u�ej ni� tzw. chwil� Smile 10 sekund wydaje si� by� kr�tkim okresem czasu, a jednak ! Gdy Wasze wzroki si� spotkaj� na d�u�ej to mo�e co� oznacza�. Poczujesz 'co�' i zawsze zyskasz wi�ksz� pewno�� ( b�d� upewnisz si�, �e jednak nie) ;p U mnie to zawsze dzia�a. A potem to ju� tylko kwestia zagadania. Poza tym jest przy tym wiele �miechu ;p Ja osobi�cie kiedy� tak nie potrafi�em, pierwszy spuszcza�em g�ow�, ale teraz to serio dzia�a. Mo�e i nie jest to jaka� super metoda, ale warto spr�bowa�. Pozdrawiam.

Dzi�kuje.

Osobi�cie uwa�am �e skoro technologia posz�a tak bardzo do g�ry to mo�e nie d�ugo wynajd� jaki� sprz�t do rozpoznawania takich spraw.

Je�li jest tak jak m�wisz, �e zerka i pr�buje nawi�za� kontakt wzrokowy to s� dwie mo�liwo�ci, pierwsza - ci�gle si� brudzisz albo mia�e� co� na czole a druga - wpad�e� mu w oko.

Moim zdaniem druga opcja jest bardziej mo�liwa. Irytuj� mnie sytuacje gdy np. w kim� si� zadurzamy a wstydzimy/boimy si� wyj�� z inicjatyw� i spr�bowa� ale mo�e ten drugi ch�opak te� jest zainteresowany nami.

I w takiej w�a�nie sytuacji mo�e by� ten ch�opak. Najlepszym sposobem to "zagada�". Oczywi�cie to ju� od Ciebie zale�y jak i w jaki spos�b, mo�na normalnie po ludzku a mo�na te� na hollywoodzko - wpa�� niby przypadkiem na t� osob�, najlepiej z g�r� ksi��ek i je rozsypa�.

Spr�bowa� zawsze mo�esz, a kto wie mo�e to ten, powodzenia i mam nadziej� �e odezwiesz si� nied�ugo i powiesz jak ta sprawa si� potoczy�a.

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12074

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 7