Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
banner big kartki

Zobacz temat

Homofobiczne zachowania w szkole
By�em ofiar� homofob�w By³em ofiar± homofobów 11%[6 g�os�w]
Jestem ofiar� homofob�w Jestem ofiar± homofobów 7%[4 g�os�w]
By�em �wiadkiem zachowa� homofobicznych By³em ¶wiadkiem zachowañ homofobicznych 22%[12 g�os�w]
Jestem �wiadkiem zachowa� homofobicznych Jestem ¶wiadkiem zachowañ homofobicznych 13%[7 g�os�w]
Nie ujawni�em si� Nie ujawni³em siê 47%[26 g�os�w]
G�os�w og�em : 55
"M�j syn jest gejem"
Czytaj�c artyku� "M�j syn jest gejem" wyborcza.pl/1,958...gejem.html zastanawiam si� nad tym jak to by�o ze mn�, jest z innymi w szkole - czy kto� z was pad� ofiar� homofobicznych zachowa� r�wie�nik�w? Mo�e kto� by� ich �wiadkiem?


Edytowane przez das dnia 17-02-2013 13:39
U mnie w klasie strasznie takich nienawidz�, ale nigdy nikomu si� nie ujawni�em ;D M�wi� Wam- ogromny spok�j gwarantowany... Nawet nieraz, a� za ogromny.

Sry, pisa�em na temat Wink To nie by�o a propos Twojego postu Grin

Pami�tam, w liceum by� taki jeden ch�opak co si� wyoutowa� przed ca�� klas� (nie chodzi� akurat do tej co ja, ale by� na r�wni z moj�). Pomy�la�, �e skoro chodzi do jednego z najlepszych lice�w w wojew�dztwie, to mo�e si� otworzy� przed lud�mi. No po tym to zbyt �atwego �ycia to nie mia�, ale te� jako� bardzo �le to te� nie by�o. Oczywi�cie wr�cz na porz�dku dziennym by�o wytykanie palcami i teksty typu "O! Patrzcie gej idzie.". Ja go oczywi�cie bardzo szanowa�em za odwag� i wi�kszo�� dziewczyn w szkole te�, ale w�r�d m�skiej cz�ci by� raczej ma�o lubiany.

Pozdrawiam

Jak to w szkole, kazdy twardy w grupie, a sam nawet nie spojrzy...hehe

Na porz�dku dziennym by�o u mnie za czas�w liceum, wi�c stosunkowo niedawno wyzywanie wszystkich od peda��w, bad� gej�w niezale�nie od preferencji seksualnych. Jak si� cz�owiek pyta�, sk�d akurat takie wyzwiska, pada�a standardowa odpowied� "bo tak"..

Boj� si� wyoutowania. W dodatku przera�a mnie uzywanie s��w "gej"/"ciota"/"peda�" na porz�dku dziennym w celu obra�ania innych os�b niekoniecznie w kontek�cie seksualnym.

Ja te� uwa�am, �e lepiej si� nie ujawnia�. /jaki to ma sens? Czy hetero chodzi i oznajmia �e ma tak� orientacj� seksualn�? Po co taki ekshibicjonizm?

Ja si� swojej orientacji homoseksualnej nie wstydz� BA jestem dumny �e jestem gejem. Gdyby kto� mnie w prost zapyta� stanowczo powiedzia� bym prawd�. ale gdy nikt nie pyta tylko plotkuje za plecami lub spekuluje nie b�d� si� narzuca�. Smile

Durkasol napisa�/a:
Ja te� uwa�am, �e lepiej si� nie ujawnia�. /jaki to ma sens? Czy hetero chodzi i oznajmia �e ma tak� orientacj� seksualn�? Po co taki ekshibicjonizm?



Z ust mi to wyj��e�.
Mo�e uwa�aj�, �e w ten spos�b �atwiej znajd� partnera?

w kupie si�a - w pojedynke wi�kszo�� s�aba

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12074

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 7