Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
infoteka

Zobacz temat

"Modlitwy za Boby'ego"
witajcie.
w�a�nie obejrza�em "modlitwy za Boby'ego". �eby cokolwiek napisa�, musia�em wzi�� kilka g��bokich oddech�w i przemy�le� to wszystko jeszcze raz.
mo�e na wst�pie-dlaczego w nowym w�tku? ten film powinien obejrze� ka�dy z nas, bez wyj�tku.
je�li mam by� szczery, a chyba o to TU i TERAZ chodzi, po�ow� filmu sp�dzi�em ze �zami w oczach.

prawdziwa historia, prawdziwe s�owa, �zy... to wszystko zawarte w tym filmie w odniesieniu do Boby'ego-mo�na by zaryzykowa� stwierdzenie, naszego nauczyciel, wielkiego spo�r�d nas, kt�ry pokaza� nam co i jak zrobi� i cho� jego losy ko�cz� si� tak niesprawiedliwie i egoistycznie, to mo�na w tym odnale�� wiele nauki, m�dro�ci, dowiedzie� si�, �e nie warto rezygnowa� z nas samych, a walka o to jest trudna, ale trzeba podkasa� r�kawy i bi� si� o swoje.
brak akceptacji przez rodzin� bywa gorszy od tej wewn�trznej akceptacji, kt�ra prowadzi wieloma �cie�kami. kiedy w�a�nie w rodzinie powinno si� mie� najwi�ksze wsparcie, ona zawodzi. my musimy by� przez kogo� akceptowani. kogo� nam bliskiego, przyjaznego, oddanego, kochaj�cego nas bez wzgl�du na to, �e jeste�my gejami. i to jest tak cholernie trudne i bolesne.

moment, w kt�rym doszed�em do wniosku, �e B�g kocha mnie za mi�o�� i dobro�, pomimo tego, �e jestem gejem, sprawi�o, �e...pokocha�em Boga jeszcze bardziej. wielu z was mo�e w niego nie wierzy-ja tak. te s�owo podbudowa�y we mnie pewno��, �e B�g nigdy nie pope�nia b��d�w, kocha mnie takim, jakim jestem. w ko�cu, poniek�d, my to On. bycie homoseksualist� i katolikiem/wierz�cym si� nie wyklucza, a poniek�d dope�nia.


bardzo chcia�em podzieli� si� z wami t� refleksj�, mam nadziej�, �e nie macie nic przeciwko temu.

Trzymajcie si�!

W takim razie nie pozostaje mi nic innego jak poleci� podobny film pod tytu�em ... "Latter Days". Film �yciowy, aczkolwiek podobnie utwierdzaj�cy w tym, i� warto walczy� o swoje Wink

obydwa �wietne filmy kt�re poruszaj� do g��bi .


Cze�� Rinnek. Smile

uwielbiam bardzo "modlitwy za bobiego" jak i "Latter Days", powracam do nich co jaki� czas Grin jak dla mnie �wietny cho� smutny jest "pok�j Leo"

S�ysza�em, ze Kurczak z 2003 roku te� jest dobry
http://www.filmweb.pl/film/Kurczak-2003-132371

http://chomikuj.pl/man.ro/Gay+Themed+Movie/Filmy+Z+Polskim+Lektorem+Lub+Napisami+PL/Minione+Dni+%28Latter+Days%29

Dos�ownie chwil� temu zako�czy�em ogl�danie Modlitw za Boby'ego. No c�.. film jest bardzo a to nawet bardzo dobry! Dodam tez, ze uroni�em par� �ezek - a nawet sporo...

Zaraz zaczynam si� za ogl�danie Latter Days.. tylko najpierw si� ogarn� po pierwszym filmie.
Jak kto� nie ogl�da� to POLECAM!!!!!

prawda, �e jest fenomenalny?
�za si� zakr�ci�a...zdziwi�bym si�, gdyby tak nie by�o Wink inaczej przy tym filmie si� nie da.
trzeba go dobrze przetrawi�, to prawda Smile

Ja sobie go sciagam na kompa...bo to nie jest zwykly film. To jest cos nie do opisania. Szkoda, ze bobby postapil jak postapil - czasami psychika i otoczenie nie daja wyboru...

i jeszcze zdradzi� go David! ;O
dlatego dobrze, �e jest taka strona jak ta. cz�owiekowi zawsze l�ej na duszy, jak mo�e odezwa� si� do kogo� takiego jak on. tak to ju� jest na tym �wiecie...cz�owiek potrzebuje wsparcia od wszystkich. czasem ten pozornie jeden element, kt�ry jest wadliwy, potrafi zawali� wszystko. w tym wypadku matka i...

No tak, bez wyzalenia sie komus jak i bez zaufania bliskich nie jest latwo. Ciezko jest zyc duszac wszystko w sobie, gdy wszyscy sie odwracaja :/. Film przepiekny Smile


Edytowane przez teh6 dnia 18-01-2013 14:10
Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12074

Aktualnie zarejestrowanych online (1) :

Go�ci: 1