Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
sport

Zobacz temat

Przyjaciel nie wie, �e jest gejem?
Witajcie,

pisz� do Was w sprawie porady. Jestem niemal przekonana, �e m�j by�y jest gejem. Problem w tym, �e ona chyba sam nie zdaje sobie z tego sprawy, albo nie dopuszcza do siebie tej my�li. Mo�e si� myl�, ale je�li nie to chcia�abym mu pom�c zaakceptowa� siebie, teraz nim jeszcze nie jest za p�no ...

Dowody:
- nie podobaj� mu si� klasyczne pi�kno�ci (tak to dotyczy r�wnie� mnie ...)
- wszystkie jego partnerki nie mia�y poka�nego biustu, co wi�cej sam przyznaje, �e ten nigdy go jako� szczeg�lnie nie interesowa�, bo dopiero z naprawd� du�ym mo�na co� wi�cej zrobi�. Odnosz� wra�enie, �e ta cz�� cia�a w og�le go nie podnieca, a jedynie rozwa�a�by wykorzystanie go w "zabawie".
- jego ulubiona pozycja to ta od ty�u. Uwielbia po�ladki. W swojej prywatnej galerii niemal wszystkie jego poprzednie partnerki s� uj�te na fotkach "od ty�u"
- og�lnie jest wspania�ym kochankiem, ale czasami mi si� wydaje, �e brakuje mu "tego czego�". Jego ruchy zdaj� si� by� jakby wyuczone, podpatrzone ...
- jest d�ugodystansowcem, czasami a� do przesady ... w tym sensie, �e czasami a� ma problemy, �eby sko�czy�. Z jedn� z poprzednich partnerek odkryli, �e to co mu w tym momencie pomaga to pobudzenie palcami odbytu ... potwierdzam
- czyta�am, �e kryptogeja rozpozna� mo�na po tym, �e nigdy nie ma przedwczesnego wytrysku. Nie spu�ci si� na sam widok kobiecej bielizny ... Zawsze potrzebne jest mu "mechaniczne" wspomaganie. Tak jest i w tym wypadku
- jest bardzo przewra�liwiony na punkcie "bycia m�skim". Czasami wr�cz przesadnie dba o emanowanie m�sko�ci�.
- odnosz� wra�enie, �e w partnerce nie doszukuje si� "kobiety" a bardziej przyjaciela, powiernika, towarzysza �ycia. Trudno to opisa�. Nie ma znaczenia dla niego sam fakt, �e do czynienia ma z kobiet�. Licz� si� przede wszystkim takie rzeczy jak: jej status, spe�nianie okre�lonych cech, przywi�zanie itd....
- wiem, �e kiedy� mia� do�wiadczenie z jakim� facetem. Og�lnie bardzo du�o eksperymentowa�, sam pocz�tkowo o sobie m�wi�, �e jest bi, teraz twierdzi, �e jest heteroseksualny. Nie dopuszcza do siebie my�li, �e mo�e by� homo.
- jego najskrytsz� fantazj� jest tr�jk�t: K + 2M, gdzie on jest w �rodku ...

Oczywi�cie mog� si� myli�. Chyba zreszt� mam tak� nadziej�, dlatego te� postanowi�am opisa� przypadek i zda� si� na Wasze opinie. Czy to mo�e wystarczy�?

Wiem, �e ma za sob� ci�kie rozstanie. Og�lnie trafi� na pod�� suk�, kt�ra z�ama�a mu serce. To bardzo go zmieni�o. Ma problemy by komukolwiek zaufa�. Jestem chyba pierwsz�, kt�rej zwierza si� z wielu rzeczy od tamtego za�amania. Pomog�am mu ju� zdiagnozowa� u siebie seksoholizm. Im wi�cej jednak rozmawiamy o tym problemie tym mam wi�ksze w�tpliwo�ci, czy problem te� nie le�y w jego orientacji.

Na koniec mo�e jeszcze tylko dodam, �e oboje mamy bardzo du�e libido. Nigdy nie mia� problemu ze wzwodem, ze stani�ciem na wysoko�ci zadania ...

Mo�e by� te� tak, �e fakt, �e wszystkie jego dziewczyny ��czy�o jakie� tam podobie�stwo fizyczne wynika z tego, �e wci�� mimo up�ywu paru lat nie zaleczy� ran ...

Porad�cie prosz�, jak zyska� pewno��? Na pewno nie porusz� tego tematu p�ki nie b�d� mie� 100%-pewno�ci. Je�li jednak si� myl�, to takie poddanie w w�tpliwo�� jego orientacji mo�e zabole� ... mam nadziej�, �e rozumiecie co mam na my�li ...

Dzi�kuj� za odp. Osoba o kt�rej mowa ma ju� 29 lat. Czy nie jest to taki wiek w kt�rym powinien by� ju� pewien swojej orientacji?
Masz racj� kierowanie si� radami/wskaz�wkami znalezionymi na jakim� forum jest nieco lekkomy�lne. Ja po prostu czuj�, �e on nie mo�e si� za bardzo w tym wszystkim odnale��. B��dzi, porusza si� troch� po omacku ... Pierwszy raz tak blisko zwi�za�am si� z kim� kto otwarcie przyznaje si� do eksperymentowania z m�czyznami, do tego, �e nie mia�by nic przeciwko byciu wykorzystanym przez m�czyzn�, cho� jak sam twierdzi woli jednak kobiety.
Tak si� sk�ada, �e zerwali�my ze sob� kontakt. Jak si� okazuje przyja�� z by�bym nie zawsze jest mo�liwa, mimo wszystko na pewno Twoja odpowied� jest dla mnie czym� cennym i je�li nie teraz to by� mo�e przyjdzie mi z niej skorzysta� w przysz�o�ci. Pozdrawiam.

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12074

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 3