Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
tv

Zobacz temat

Problemy d�ugiego zwi�zku
Witam,
jestem w moim facetem w d�ugim i powa�nym zwi�zku. Dobrze nam razem i bardzo dobrze si� dogadujemy ze sob�. My�l�, �e smia�o mog� powiedzie� o Kacprze �e jest mi�o�ci� mojego �ycia.
Problem tkwi niestety w seksie. Kacper jest sporo starszy ode mnie i czasami ma problem ze wzwodem. Na poczatku obra�a�em si� wr�cz na niego, ale on t�umaczy�, �e to nie przeze mnie i �e czasami mu si� to zdarza, ze taki wiek. Zastanawiam si� czy mo�e nam�wi� go na jaki� bezpieczny preparat dla podniesienia sprawno�ci. Co my�licie o tym?

No witam ja tez bylem przez rok z starszym facetem i to samo mial sproboj go przekonac na niebieska tabletke i bedzie dobrze ale nie za duzo ich uzywac bo na serduszko szkodzi pozdrawiamSmile

powiniene� przyzwyczai� si� do tego, bo i z czasem i tobie mog� przydarzy� si� takie komplikacje, nie obra�aj si�, zrozum go, jak ty by� si� czu� w takiej sytuacji. Wg mnie je�li hydraulika nie zadzia�a u niego, to powiniene� nadrobi� ty swoj� czu�o�ci�, blisko�ci�, jeszcze bardziej by� bli�ej niego, a w �adnym wypadku obra�a� si� czy robi� mu jakie� wyrzuty. Kochaj go takim jaki jest.

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12074

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 2