Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
przyjazn

Zobacz temat

Prawdziwa mi�osc
Hej, pozna�em chlopaka w szkole jest o 2 lata m�odszy i og�lnie kocham go i juz wczesniej o nim pisa�em tu na forum, kocham go ale ba�em sie do niego tak z nienacka podejsc i wynajo�em detektywa jak i r�wniez w szkole jego koledzy dla mnie go szpieguja takze wiec mam wszystkie info o nim i duzo zdjec i nawet z nim pisa�em ale na gg nie by� zbyt chetny na gadanie zarywa� nawet do dziewczyny i nawet mu to wychodzi�o ale za moja lekka pomoca ona go zdradzi�a i juz nie sa razem a on jest nadal sam a na gg mnie wyzwa� nie powiedzia�em mu ze jestem homo tylko uda�em pomy�ke ale wyzwa� mnie od peda�a i powiedzia� ze mam gadac do reki bo on ze mna nie rozmawia i nawet napisa�em dla niego piosenke ale boje mu sie jej dac i nie umie i nie wiem jak mam zlapac z nim w szkole wiadomosc i on nie wie ze to ja do niego pisze a w szkole sie codziennie spotykamy i juz nie wiem co mam robic pom�zcie mi prosze Sad

Wed�ug mnie przekroczy�e� pewne granice, i to niejedne ...
Detektyw? �ledzenie? Doprowadzenie do zdrady dziewczyny? Nekanie przez komunikatory?

Mo�e zastan�w si� na chwil� nad tymm co poczyniasz.
To nie wygl�da mi na mi�o�c a na obsesj�.

No i najprostsza rada ... je�li tak bardzo na nim Ci zale�, poweidz mu to.
Jedyn� mo�liw� sytuacj� jest to �e wszystko si� wyja�ni ...

milosc w dizesiejszych czasach nie istnieje hehe ;]

jedyna pomoc dla Ciebie, niebieskooki, to Poradnia Zdrowia Psychicznego. bez oceniania. masz ogromne problemy emocjonalne i ani forum, ani �aden przyjaciel Ci w tym nie pomo�e. ale co Ty z tym zrobisz, to wy��cznie od Ciebie zale�y. powodzenia

niebieskooki napisa�/a:
Hej, pozna�em chlopaka w szkole jest o 2 lata m�odszy i og�lnie kocham go i juz wczesniej o nim pisa�em tu na forum, kocham go ale ba�em sie do niego tak z nienacka podejsc i wynajo�em detektywa jak i r�wniez w szkole jego koledzy dla mnie go szpieguja takze wiec mam wszystkie info o nim i duzo zdjec i nawet z nim pisa�em ale na gg nie by� zbyt chetny na gadanie zarywa� nawet do dziewczyny i nawet mu to wychodzi�o ale za moja lekka pomoca ona go zdradzi�a i juz nie sa razem a on jest nadal sam a na gg mnie wyzwa� nie powiedzia�em mu ze jestem homo tylko uda�em pomy�ke ale wyzwa� mnie od peda�a i powiedzia� ze mam gadac do reki bo on ze mna nie rozmawia i nawet napisa�em dla niego piosenke ale boje mu sie jej dac i nie umie i nie wiem jak mam zlapac z nim w szkole wiadomosc i on nie wie ze to ja do niego pisze a w szkole sie codziennie spotykamy i juz nie wiem co mam robic pom�zcie mi prosze Sad


Przecie� ta osoba blefuje,zastan�wcie si� kto robi tego typu rzeczy a potem chwali si� nimi na forum plus chodzi mu o dyskrecje nic sie nie klei. Bzdura.

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12074

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 5