Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
tv

Zobacz temat

Poznam Pana
Witam, mam imi� Mariusz, mam 30 lat i obecnie przebywam i pracuj� w Holandii a konkretniej w Amsterdamie. Do Holandii wyjecha�em, �eby wko�cu znale�� mi�o��, pobawi� si� i pracowa�. Jednak jak si� okazuje nawet w Holandii ci�ko znale�� kogo� kto chcia�by zwi�zku na d�u�ej. Tak wi�c zdecydowa�em, �e napisz� na tym portalu. Je�li jeste� ju� znudzony Polsk� tak jak ja i chcia�by� poczu� si� wolny w kraju wiatrak�w i tulipan�w ch�tnie zaprosz� Ci� do siebie aby pozna� si� i by� mo�e mi�o sp�dzi� d�u�szy czas. Napisz, zadzwo�, ch�tnie porozmawiam : +31 645 217 568.

By�em w Amsterdamie trzy lata temu na zaproszenie pary znajomych gej�wHolendr�w.Mieszka�em u nich tydzie�.Byli bardzo mili i go�cinni.Ale trzeba przyzna� �e maj� inn� mentalno�� ni� Polacy.Je�li chodzi o wieczorne �ycie by�em zdany na siebie.Nie byli zainteresowani aby p�j�� ze mn� do jakiego� lokalu.Dali mi klucz do domku i ewentualnie rano pytali si� mnie jak sp�dzi�em wiecz�r.Je�li chodzi o sex to cz�sto po��czony by� z mi�kkimi narkotykami.Zwi�zki s� oparte bardziej na wsp�lnocie interes�w ni� na uczuciu.Pozdrawiam,
Mariusz30 napisa�/a:
Witam, mam imi� Mariusz, mam 30 lat i obecnie przebywam i pracuj� w Holandii a konkretniej w Amsterdamie. Do Holandii wyjecha�em, �eby wko�cu znale�� mi�o��, pobawi� si� i pracowa�. Jednak jak si� okazuje nawet w Holandii ci�ko znale�� kogo� kto chcia�by zwi�zku na d�u�ej. Tak wi�c zdecydowa�em, �e napisz� na tym portalu. Je�li jeste� ju� znudzony Polsk� tak jak ja i chcia�by� poczu� si� wolny w kraju wiatrak�w i tulipan�w ch�tnie zaprosz� Ci� do siebie aby pozna� si� i by� mo�e mi�o sp�dzi� d�u�szy czas. Napisz, zadzwo�, ch�tnie porozmawiam : +31 645 217 568.


Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12074

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 12