Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
banner big kartki

Zobacz temat

poszukuj�
witam wszystkich
jestem m�ody i szukam ci�gle ale bez skutecznie ch�opaka kto i pomo�e
piszcie [email protected]

Hehehe...popieram COSMOSSmile My�l� ANDRZEJ25, �e jak tak na si�� szukasz to wpierw wstaw sobie zdj�cie, bo bez niego b�dzie truuuuudnoSmile

Prawie wszyscy kogo� szukaj�... Smile Hmm...nie ukrywam, �e ja te�Smile gg: 19550351

s�dz�Wink jak zrobi� to kiedy� wstawi�Wink poza tym, jak kto� b�dzie chcia�, to do mnie napiszeWink


Edytowane przez valentatit dnia 19-03-2010 17:45
Witam ja tak samo szukam kogos z kim bedzie mi dobrze i temu komus tez. Chce budzis sie rano i widzec kochanego ch�opaka i m�wic mu ze kocham go i ze dobrze ze jest

No no no s�odko tutajPfftPfft

hej panowie jak juz znjadziecie tego kochanego dajcie znac pochwalcie sie bedzie nam razniej i bedziemy wiedzieli ze jednak ta droga tez mozna go znalezc

Pozdro dla wszzystkich

s�odko, s�odko... noo a jak :D

a ja musze odpoczac od zwiazku... bylem 2,5 roku ...
i nie dawno zakonczylem.Frown ale planuje miec kogos w najblizszym czasie... bo samemu to troszke trudno jest Smile

fellow.pl Smile jest tam sporo ofert, niekt�ry w porz�dku Smile

tez szukam ch�opaka DO STA�EGO ZWI�ZKU , moje gg : 25157271, mam 21lat Smile


Edytowane przez solonely dnia 08-08-2010 13:48
Co do za�ozyciela tematu....zale�y w jakim celu szukasz tego ch�opaka, czy tylko do sexu, czy partnera zyciowego. Jesli to drugie to nie dziwie si� �e nikogo nie mo�esz znale��. Masz napisane w profilu w opisie �LICZNY. Zalatuje to narcyzmem, zw�aszcza ze nie masz �adnej swojj fotki. W rubryce czym sie zajmuje masz napisane SEXEM. I ty si� dziwisz �e nikogo nie mozesz znale��? Najpierw zmie� sw�j profil na taki, ktory nie bedzie odstrasza� zdaniami, �e zajmujesz si� sexem. Zreszt� co to znaczy? Co noc po 22 stoisz na ulicy w poszukiwaniu klient�w?


"- Pewnie to nie pomo�e jak powiem, �e nie jestem homoseksualist�?
- Oni te� nie. DO TEGO TRZEBA BY� CZ�OWIEKIEM."

Skazani na Shawshank
No to i ja �ycz� powodzenia w szukaniu tego jedynego ^^
Ja ju� przesta�em szuka� bo z moich okolic to zero/nic nie ma, je�li nawet kto� jest to zaj�ty wi�c ja zacz��em docenia� plusy bycia singlem. Tym, kt�rym nie uda�o si� kogo� znale�� te� proponuj� znale�� plusy bycia samotnikiem, bo nie ukrywam, �e s� te� plusy!

Pozdrawiam.

Ha anonimo co racja to racja ;D te� szukam ale zdj�cia nie wstawie zainteresowani tylko Wink je�li kto� jest ch�tny niech napisze wiadomo�� napewno odpisze Smile

nie ma co, to prawie jak: szukam mi�o�ci, jak si� znajdziesz pisz na gg Pfft

Szukam ch�opaka m�odego bez do�wiadcze� sam ich nie mam do pierwszej zabawy z �odzi i Piotrkowa Trybunalskiego kontakt najlepiej [email protected]

Pozdrawiam Norbert


Edytowane przez mx dnia 19-09-2010 07:42
Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12074

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 13