Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
infoteka

Zobacz temat

pomo�ecie stwierdzi�?
witajcie, chc� �eby�cie mi pomogli stwierdzi� czy m�j kolega jest homo.
moje zaobserwowania (czyta�em gdzies ze niektore z tych informacji moga pom�c):
- nie ma dziewczyny, ani nie mia� (mimo tego, �e mo�e mie� j� bez problemu)
- nie przebywa w towarzystwie dziewczyn
- przyjmuje prawie zawsze ode mnie propozycje np: wyj�cie gdzies wieczorem
- strasznie lekko sciska r�ke przy powitaniu lub po�egnaniu
- podczas chodu nie rusza ramionami, tylko troche biodrami
- podczas rozmowy rozgl�da si� na boki lub przygl�da mi si�, podtrzymuje kontakt wzrokowy
- czasami cz�sto u�miecha si� do mnie z byle powodu
- czasami wychodzimy na dach bloku i zagl�daj�c na d� strasznie sie wypina ;D
- ma specyficzn� urod� i oczy takie ze sie chce w nie patrzec caly czas (albo poprostu mi sie tak podoba ;D )

nie wiem czy w og�le niekt�re informacje moga sie przydac ;D moze to sa glupoty. Najprawdopodobniej tego sylwestra spedzimy tylko we 2 moze to dobra okazja na co�. Poradzicie mi co�? Co mam zrobi�? ;D


Edytowane przez astronauta dnia 28-12-2011 13:13
Ca�kiem mo�liwe �e jest homo, ale mo�liwe , �e jest to typ heteroseksualnego ch�opaka zachowuj�cego si� tak troch� " kobieco". Z drugiej jednak strony wtedy wola�by towarzystwo dziewczyn. Sprawd� to patrz mu w oczy dotknij go niby przypadkiem, zobacz jak na to zareaguje b�d� jednak ostro�ny.

powa�nie stanie na jednej nodze to cecha geja?
od dzi� ju� tak nie stoj� ....
kolega na de mn� ma racje dotknij go niby ze przypadkiem pod pytaj go delikatnie co sadzi o homoseksualistach ja tak zrobi�em tak na wszelki wypadek jakby si� syplo ze jestem homo oj by�oby u mnie �le....
ale mo�e by� tez metro oni tez maja podobnie jak my...

Zbigniew_gey napisa�/a:
R�wnie dobrze mo�e by� zoofilem lub dendrofilem. Zaobserwuj jego reakcje na zapach krowiej kupy, jakie ma relacje z drzewami?

Nie jest wa�ne czy stoi na jednej nodze - przyuwa� tylko KIEDY mu stoi.

Mo�esz te� tak niby przypadkiem , od niechcenia zapakowa� mu w dupala. Wiesz na zasadzie "ojej - wsadzi�o si�". Obserwuj jego reakcj�.


jestes super

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12074

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 3