Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
romantyczny

Zobacz temat

Pomcna d�o�?
Witam za�o�y�em ten temat dla ka�dego. Chcia�bym aby w tym temacie ka�dy m�g� opisa� sw�j problem (o ile taki jest), ale i te� aby takim osobom pom�c.

Ja zaczn� jako pierwszy.
A wi�c nie znam �adnego geja, lub biseksualisty. I to jest w�a�nie m�j problem, gdy� nie potrafi� si� przed nikim otworzy� i powiedzie� jak bardzo czuj� si� samotny. Gdybym spr�bowa�, to i tak w moim wieku wi�kszo�� spo�ecze�stwa nie zaakceptuje takiego jak ja. Oczywi�cie pewnie gdybym spr�bowa� pewnie bym nie �a�owa�, lecz jednak nie chc� ryzykowa�. Dzisiaj wpad�em na pomys� forum i przegl�daj�c pomy�la�em �e to jest to. Teraz tak kr�tko i zwi�le. Jak mog� pozna� innego geja na �ywo? To jest wa�ne gdy� zaczynam mie� ju� czasem stany prawie depresyjne. To �e jestem gejem wiem na pewno.

Smile Pomo�ecie?


Edytowane przez Ali dnia 11-07-2010 22:12
Ja jestem optymist� ale je�eli chodzi o gejowskie sprawy staje si� pesymist� chcia�bym pozna� koleg� kt�ry wypije ze mn� herbat�

Musi tylko zaakceptowa� moja chorob� m�zgowe pora�anie

Mam 24 lata stary ko� ze mnie he he

Po to mamy internet by porozmawia� na nurtuj�ce nas problemy. Oczywi�cie internet to nic w por�wnaniu z realn� rozmow�, blisko�ci� itd. ale skoro nie znasz �adnego geja lub bi to mo�e warto doceni� walory internetowej rozmowy na jaki� czas to spoko rozwi�zanie, mo�na mi�dzy czasie szuka� kogo� z okolic na tym lub innych gejowskich portalach faceta do takich rozm�w (mo�e co� wi�cej).

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12074

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 4