Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
przyjazn

Zobacz temat

Podr�owanie gej�w
Wielu z was podr�zuj�? Ja bardzo cz�sto wypoczywam i zwiedzam. Podr�owanie jest moj� pasj�. Staram si� korzysta� z us�ug biur turystycznych, lecz niestety w mojej okolicy jest tylko jedno tolerancyjne biuro podr�y. W kilku ju� biurach spotka�em si� z brakiem tolerancji czy brakiem zrozumienia. Gdy zacz���m rozgl�da� si� za ofertami "gay friendly", nie s�dzi�em, �e b�dzie to a� tak trudne. Na szcz�cie znalaz�em to jedno biuro i teraz tylko tam kupuj� wycieczki. Gdyby kto� by� ciekawy, jest to Biuro Podr�y 41 w Gdynii na �wi�toja�skiej 41. A jak to jest u Was? Dzielcie si� swoimi opiniami na ten temat Smile

Zamieszcam jeszcze stron� tego biura dla leniwych : http://www.biurop...

Biur podrozy "gay friendly" jest mnostwo. Zajmuje sie turystyka profesjonalnie i wiem jak - niestety - biura podrozy dzialaja. Zawsze polecam podrozowanie na wlasna reke. Po pierwsze wygodniej, bez kaganca i pospiechow, a po drugie - taniej. Na poszukiwania jednak trzeba miec czas...



Jak biuro nie jest "LGBTQ" przyjazne, to ich strata, nie twoja. Oni nie zarobi� a inni tak. Patrz�c na rynek lepsze jest dla nich pierwsze rozwi�zanie.

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12074

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 3