Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
infoteka

Zobacz temat

Pierwsze ujawnienie ;-)
Witam,

jestem tu nowy Smile pierwszy raz ujawni�em si� na imprezie, ca�uj�c si� z kole�ank� (by�em pijany). Nast�pnym razem, po opuszczeniu baru wyzna�em prawd� przyjacielowi (r�wnie� po alkoholu). Jest jeszcze kilka os�b, kt�re podejrzewaj�, i� jestem gejem (s�usznie) tylko dlatego, �e jestem fanem Madonny, ale na trze�wo po prostu nie potrafi� tego wyzna�. Boj� si�, �e je�li b�d� chcia� si� ujawnia� po pijaku, popadn� w alkoholizm Smile Kto� mia� podobnie? Pozdrawiam. ROL

Hejka
Z tego co widz� wchodz�c na tw�j profil masz 22 lata to do�� p�ny wiek jak na szcz�liwe �ycie olewaj�c sobie to co ludzie o tobie my�l� (mam nadziej� �e mnie rozumiesz) Ja jestem w drugiej klasie liceum a we wrze�niu zacz��em si� ujawnia�, jak na razie wie oko�o 9 os�b i tylko jedna dziewczyna nie akceptuje tego. Je�li chcesz komu� powiedzie� na trze�wo a boisz si� reakcji tego kogo� najpierw zbadaj teren czyli zadaj w trakcie rozmowy pytanie np "co my�lisz o gejach " je�eli us�yszysz ze ta osoba jest tolerancyjna spytaj "wi�c m�g�by�/mog�aby� mie� przyjaciela geja" je�li odpowie ze tak to zaryzykuj (oczywi�cie wszystko w tajemnicy) ja tak robi� teraz ca�y czas i widz� dobre efekty
Pozdrawiam
PS. Prosz� o wyrozumia�o�� za b��dy interpunkcyjne i sk�adniowe je�li jakie� s�.

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12074

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 2