Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
tv

Zobacz temat

Ona szuka znajomo�ci - z gejem
Tak, tak moi mili Cool P�e� �e�ska wkroczy�a na wasze skromne lecz przytulne forum... Mo�e i wyda wam si� to �mieszne, ale jak dla mnie ka�dy potrzebuje przyjaciela b�d� blisk� osob�, pomijaj�c sta�y zwi�zek :> Od nie pami�tnych czas�w nie potrafi� odnale�� si� w�r�d swojej p�ci jako os�bka do kole�e�stwa. Nie wspominam ju� o p�ci waszej, hetero, gdy� nie do�� �e to niemo�liwe to i okropne (...faceci -,-). Anyway ! Przechodz�c do sedna... Czy jest, w�r�d was, kto� ciekaw a nawet ch�tny na przyja�� lub prost� lecz mi�� znajomo�� z dziewczyn� ? Ch�tnie poznam tak� osob� z kt�r� b�dzie mo�na mi�o sp�dzi� czas. Je�li jeste� energiczny i pomys�owy to mog� zapewni�, �e b�dziemy si� �wietnie bawi� Smile Mile widziane osoby w przedziale od 19 - 22 lat z woj. �l�skiego Gliwice/Zabrze i okolice Smile

No i tak na zako�czenie, Witam wszystkich w ten
pochmurny wiecz�r gdy� dopiero co tu zawita�am :>

Mam nadzieje, zw�aszcza �e za oknem tak brzydko i nie ma z kim chocia�by filmu zobaczy� Sad

Nikt nie jest ch�tny ? No nie wyg�upiajcie si�... sami stwierdzili�cie, �e kobieta to najlepsza przyjaci�ka geja ^^

Hej, jakby� by�� z Opola. To ja ch�tnie pozna�bym kolejnego sprzymie�e�ca Grin Szkoda, �e tylkko tak daleko.

No niestety Sad

Trzymam si� twoich s��w Grin Szkoda, �e tak rzadko... forum ca�kiem przytulne :>

Tak ? a gdzie dok�adnie ?

Je�li jeste� ch�tny to bardzo dobrze Wink Ale ci�ko b�dzie si� pozna� na forum

ja mog� powiedzie� ze swojego do�wiadczenia do�� kr�tkiego,�e przyja�� z gejem to najlepsza przyja�� jaka mo�e istnie� na tej ziemi:)szczera,prawdziwa-mozna o wszytkim mu powedzie� i ufa� bezgranicznie-nigdy nie kocha�am nikogo miloscia przyjacielska jak jego-czyli mojego przyjaciela geja:)))dziala na mnie jak lekarstwo i mnie rozpieszcza jak dziecko-z wzajemno�ci�;))�ycz� ka�dej dziewczynie/kobiecie aby spotka�a takiego cz�owieka na swej drodze!!:)

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12074

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 2