Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
zakaz

Zobacz temat

Nie wiem czy szuka� drugiej po��wki czy jeszcze poczeka�
Cze�� wszystkim mam 16 lat i chodz� do technikum jestem na 100% gejem i nie interesuj� mnie dziewczyny jeszcze nigdy nikogo nie mia�em i dopiero zaczynam poszukiwania ( troch� mnie to jeszcze przera�a Shock). Tu s� moje w�tpliwo�ci bo chc� kogo� mie� bo kumple i kole�anki ju� mieli albo maj� poza tym czuj� si� samotny ale z drugiej strony podobno trudno jest znale�� mi�o�c i �e geje znajduj� sobie kogo� znacznie p�niej ni� hetero. Czy to prawda czy powinienem jeszcze poczeka� ??Frown Kompletnie nie wiem co robi� :-/


Edytowane przez wesoly96 dnia 03-05-2013 23:42
Jak kumple i kole�anki maj� to niech se maj�, ty nie musisz. Jak b�d� skaka� do studni te� skoczysz?

Na wszystko przyjdzie czas, nic na chama.

Hannibal_Lecter stwierdzeniem "w moim odczuciu" z g�ry subiektywizujesz swoj� opini�, wi�c nie mo�e by� obiektywna Smile ale si� z tob� zgadzam w 100 %
Jednak wesoly96 pami�taj �e mi�o�� nie zna granicy wieku. Ja zakocha�em si� z wzajemno�ci� w wieku 15 lat ale nie szuka�em nikogo na si�� to po prostu by�o spontaniczne i uwa�am �e w�a�nie taka mi�o�� jest prawdziwa. Dlatego czekaj na tego jedynego on na pewno (mam nadziej� i mocno w to wierz�) na pewno pojawi si� w Twoim �yciu.

_________________________



Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12074

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 13