Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
infoteka

Zobacz temat

Najazd peda��w
Kurcze mia�em w tym tygodniu spotkanie go�ciu fajnie sie zapowiada� - sympatyczny, mi�y itd., jak rozmawiali�my przez telefon te� by� fajny ale....
Ggy zdecydowali�my sie na spotkanie, zacz� mnie komplemetowa� - przystojny, fajny masz ty�ek itd. to by�o mi�e xd
Po czym odpali� wierz no chod� pojedziemy gdzie� za miasto na sex, przecie� po to sie spotkalismy. Odpowiedzia�em mu �e ja nie spotka�em si� z nim w tym celu a on �e ma ochcote na sex i chce mnie wyrucha�.

No i czar prys�, wyszed�em z kawiarni i pojecha�em do domu z du�ym niesmakiem

w mi�dzy czasie doszed��m do wniosku, �e na d�u�szy czas ko�cze z szukaniem itd. trafiam na samych peda��w, kt�rzy traktuj� mnie jak obiekt seksualny.
Wole by� sam jak robi� u kogo� za dziwk� a pocz�tkiem zmian b�d� samotne wakacje zimowe, kt�re zaczynaj� sie 14.12 ehh jeszcze pare dnii
Wylatuje za granice SAM Smile, uprzedzam pytanie TAK �wieta sp�dz� sam z dala od znajomych miejsc i ludzi kt�rzy sztucznie udaja moich przyjaci�.

Wiec �ycz� Wam wszystkiego dobrego, Radosnych �wi�t, sp�dzonych z ukochana osoba przy boku, no i szampa�skiej imprezy.
od �rody b�de niedost�pny a� do oko�o 10 stycznia
Siemka Luki

mario Wesolych Swiat,odpoczynku,relaksu i udanego wyjazdu!SmileKto wie moze wlasnie TAM natrafisz na tego jedynego-czego Ci oczywiscie zycze!Smile

Powodzenia maro, Tobie r�wnie� �ycz� wszystkiego najlepszego, zdrowia, spe�nienia marze�, i wszystkiego czego sobie �yczysz Smile

Dzi�ki za powy�sze s�owa, ma�o ogarnietym - zbigniew r�wnie� xd, mam nadzieje �e w �wita przem�wisz ludzkim g�osem Smile

Do��czam si� do �ycze�. Spokojnych �wi�t i udanej imprezy sylwestrowej.

Wsp�czuj� Co mario200. Ca�e szcz�cie ch�opak�w kt�rym nie zale�y tylko na seksie jest ca�kiem sporo w tym kraju. Tyle �e si� ukrywaj�.

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12074

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 5