Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
tv

Zobacz temat

Monter tv kablowej
O mnie wiedz� dwaj koledzy, jeste�my monterami tv kablowej Smile Nie by�o mi trudno mi si� przed jednym ujawni�, bo wiedzia�em wcze�niej �e jest gejem (widzia�em jego fotki w necie). Przed drugim to ju� si� ba�em, ale napisa�em mu smsa i przyj�� to bez problemu. Tak si� zastanawiam czy sam nim nie jest, bo np. jak czasami si� schylam do modemu (u klienta) to on si� o mnie ociera, niby niechc�cy. Ale z drugiej strony, gdyby sam by� gejem to by powiedzia� mi te�, prawda? Nie wiem co mam o tym my�le�!

Mo�e by tb powiedzia� a mo�e nie. Rzeczywi�cie pr�dzej by Tobie powiedzia�, wiedz�c, �e jeste� gejem, ni� gdyby� nim nie by�. Mo�e bardzo si� boi wi�c w sumie nie wiadomo.

A czy to s� jedyne sytuacje, kt�re podsuwaj� Ci takie domys�y. Mo�e zapytaj go wprost? My�l�, �e nie bedzie ura�ony. Zapytaj sie go o te ocierania, czy to jest w formie �artu czy masz odbiera� to powa�nie?

Ty jeste� monterem UPC? Masz blond d�ugie w�osy? Mo�e cie widzia�em w moim mieszkaniu Grin

Ahh Ci monterzy.. ;D

Powodzenia Wink

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12074

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 5