Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
zakaz

Zobacz temat

M�j coming out
Dzisiaj w samochodzie wyzna�em mojej mamie, �e jestem gejem. Nie powiedzia�em jej tego oczywi�cie wprost. Powiedzia�em, �e jestem biseksualny ale bardziej w stron� m�czyzn. Nie ukrywa�em si�, powiedzia�em to po prostu bez �adnego wachania.
Ona powiedzia�a mi, �e jest to wbrew biblii i �e to szatan m�ci mi w umy�le (Jest bardzo religijna). Odpowiedzia�em, �e mam tak od zawsze i to nie szatan. Powiedzia�a mi, �e to jest wbrew naturze i wbrew prawu boskiemu. Nast�pnie ja powiedzia�em, �e "to" wyst�puje w ponad 450 gatunkach zwierz�t na �wiecie i �e nie jest wbrew naturze. Na to ona odpowiedzia�a, �e ubzdura�em sobie to w g�owie i do tego dosz�y hormony, oraz to �e przejdzie mi za jaki� czas. Powiedzia�a tak�e, �e seks dw�ch m�szczyzn jest ohydny i oble�ny. Po tym do tej pory czuje si� g�upio.. :/

Czy wy podczas coming out'u te� czuli�cie si� tak dziwnie ? :/

Wkr�tce mam zamiar wyjawi� to znajomym. Nawet mam okazj� za kilka dni.. Boj� si� tylko ich reakcji. Id� w dodatku do nowej szko�y.
Jak wasi znajomi na to zareagowali ?

Pozdrawiam.

Mnie te� obrzydza seks hetero :/ wol� homo GrinD

Co do znajomych, to nieco si� obawiam. Oni cz�sto robi� sobie �arty z gej�w. Nie s� homofobami, ale nie mam poj�cia jaka b�dzie reakcja ;c

Jak to im powiedzia�e� ?

P.S Ehh.. tam gdzie teraz id� nie ma dziewczyn... To jest szko�a typowo m�ska dlatego spodziewam si� odchy��w Grin


Edytowane przez Emotional dnia 17-07-2012 19:06
Moja matka nie odebra�a tego dobrze, wyzywa�a od peda��w, kaza�a szpiegowa� pani ze stancji... ale wreszcie zaakceptowa�a, gdy widzia�a, �e mnie to boli, a raczej od tamtej pory... nie rozmawiamy o tym, bo mnie toleruje, jaki jestem. I i tak kocha. Za to znajomi... mam w grupie na studiach same dziewczyny, wszystkie wiedz� i nic sobie z tego nie robi�. Przyjaciele na gg rozumiej� i kibicuj�. A dwoje wsp�lnych przyjaci� moich i Marcina nawet nas wspieraj� w trudniejszych chwilach. Tak wi�c... zetkn��em si� i z dobrym, i z�ym, i neutralnym (ludzie w autobusie, w parku itp), odbiorem. No, raz zwr�cono na nas uwag� pod Realem. gdy kto� rzuci� taki dialog:
- Ty, co to by�o? - spyta�a dziewczyna.
- GEJE!- odpar� ch�opak.
A ja rzuci�em, �miej�c si� "Zdarzaj� si�!" Trzeba mie� odrobin� dystansu do siebie i nie wolno wszystkiego bra� serio.

A co do religijno�ci... B�g stworzy� ludzi takich, jakimi s�, i inne gatunki te�- to, �e przez wieki uwa�ano homoseksualizm za grzech, to wymys� ludzi sprzed 2000 lat - umieszczono to w Biblii, ale zapomina si�, i� by�a ona cenzurowana, zmieniana, by usprawiedliwi� Inkwizycj� czy wyprawy krzy�owe, a przede wszystkim, spisana 100 lat po Jezusie.

Dlatego to, co pisze w Biblii o gejach, ze to ohydne, to ludzki wymys�.



Nie jest idiotyczne. Ja sam si� boj� z tego samego powodu wrzuca� gdziekolwiek zdj�� z tematyk� homo. Pfft

Szczerze, to moi znajomi z poprzedniej szko�y na pewno by to normalnie przyj�li. Boj� si� o now� szko��, dlatego chc� zaczeka� jeszcze. Pozna� nowych. 27 Lipca spotykam si� z now� klas�. Zrobi� sobie portret psychologiczny Grin kto wie, mo�e jest tam kto� inny seksualnie xDD

No, moja mama jako� to zaakceptowa�a, cho� przyzna�a, �e niezbyt lubi widoku ca�uj�cych si� facet�w itp(ciekawe, czy widzia�a). Niby jako� nie zrani�o mnie, bo to po prostu czyj� gust. Jeden lubi pomidor, a prawie ka�dy go nie lubi(xD). Reakcje wsz�dzie s� na pewno r�ne, jak na razie spotka�em si� jedynie z akceptacj�. A same �arty o gejach nie s� czym� strasznym, nie musz� �wiadczy� tylko o jednym. Na pewno nie powinno si� przy tym denerwowa�, czy wstydzi�(no, to pewnie trudne, ale w miar� luzacko zrobi�), jakby to by�a zwyczajna sprawa. Wtedy chyba lepiej by si� to przyj�o. No i r�wnie dobrze mo�na to przy dobrym temacie(cho�by przy rozmowie o jakich� fajnych dziewczynach(tylko najlepiej, by nie odebrali, �e si� nimi tak aktywnie interesujesz, bo b�dzie r�nie xD).

Sam zamierzam zrobi� publiczniejszy coming out w nowej klasie w�a�nie w ten spos�b. Ciekawe, czy b�d� mia� tyle odwagi Grin

Emotional brawo za odwag� super!!! Ja by�em w trudnej sytuacji i gdyby nie to w �yciu bym rodzicom nie powiedzia�. Te� o tym nie gadamy. Ale je�li chodzi o now� klas�, powa�nie zastan�w si� nad tym mo�e lepiej najpierw �eby oni cb poznali bo tak to mog� od razu cb skre�li�

U mnie by�o tak teraz jestem studentem 3 roku z rodziny wiedzia�a o mnie tylko moja kuzynka(wyci�gn�a to ze mnie przez telefon) zareagowa�a bardzo dobrze tylko us�ysza�em od niej "�al takiego zajebistego faceta". Du�o razy chcia�em powiedzie� w domu ale nie wiedzia�em jak to zrobi�Sad od maja s�ysza�em w domu takie rzeczy jak toleruje ci� takim jakim jeste�, albo wiem �e jeste� inny ale i tak b�d� ci� kocha�a. Po tym nie wiedzia�em co zrobi�. Lecz od ko�ca maja wpad�em w k�opoty... Nie sz�o mi na studiach, cz�sto mnie nie by�o w mieszkaniu, nie zje�d�a�em do domu, zerwa�em kontakt z domem a ch�opak kt�rego rzuci�em zacz�� mnie prze�ladowa�... A� pewnego wieczoru siostra przysz�a do mnie do mieszkania i si� spyta�a co si� dzieje natomiast ja nie powiedzia�em jej nic... Gdy wysz�a ode mnie to si� za�ama�a bo nie wiedzia�a co si� ze mn� dzieje... Dwie noce nie spala: przejrza�a mojego ca�ego facebooka, moich znajomych po��czy�a

Podziwiam niekt�rych za odwag�. Ja jej nie mam. Mam przyjaci�k�, kt�rej mog� wszystko powiedzie� i ona jest tolerancyjna dla gej�w, ale pomimo to boj� si� jej reakcji...

maciekkk148 napisa�/a:
Ja powiedzia�em mamie jak mia�em 16 lat, zapyta�a tylko czy jestem pewny. Odpowiedzia�em, �e tak, a ona doda�a to fajnie b�d� mia�a kiedy� jeszcze jednego syna( mojego potencjalnego m�a)Pfft
Powiedzia�em, te� siostrze i przyjaci�kom, te� przyj�y to bardzo pozytywnie.

�a� szacun ;-; Mnie by odrazu pojechali od pederast�w. XD

U mnie w domu tylko m�odsza siostra wie i o dziwo przyj�a to dobrze, ale dopiero wczoraj jej o tym powiedzia�em. Nie wiem kiedy zdecyduje si� powiedzie� rodzicom.

KUBA: u mnie najwazniejsze osby wiedz�, ba�em sie strasznie ich reakcj. lecz dojrza�em do tej rozmowy i powiedzia�em. brat dzi� sie smieje, �e mam nie podrywac mu kumpli i nie uprawia� seksu z paw�em na jego �u�ku xd. a mama totalny luz, kocham Ciebie a nie to kim jestes.................Smile

Ja powiedzia�em tylko kilku osobom, jednak najgorzej by�o ujawni� si� przyjacielowi. Wydusi� to ze mnie jednego wieczoru, kiedy wracali�my z imprezy. By�o to w momencie kiedy nie uk�ada�o si� z moim by�ym ch�opakiem - widzia�, �e co� si� u mnie dzieje w �yciu. Wcze�niej unika�em tematu rozmowy o kobietach, ale wtedy powiedzia�, �e kimkolwiek bym nie by� - czy z ch�opakiem czy z dziewczyn�, to i tak nic nie zmieni to w naszych relacjach. Zdziwi�o mnie to, bo wcze�niej s�ysza�em od niego �e nienawidzi gej�w. Zdecydowa�em jednak, �e jemu powiem. I nie �a�uj� tego. Min�o od tamtej pory ju� kilka miesi�cy, jednak zmieni�o to nasze relacje - na lepsze Smile Wiem �e mam z kim szczerze porozmawia� i na kogo liczy�. Powiedzia�em jeszcze jego dziewczynie i te� pozytywnie to przyj�a. Jednak rodzinie boj� si� powiedzie�. Wiem, �e jest to nieuniknione, rodzin� mam tolerancyjn�, i wiem �e podejrzewaj�, bo siostra pyta si� mnie czasami, kiedy przyprowadz� jej szwagra... Niby �artuje, ale co� w tym jest.

hmmm Ciekawie ...Ja powiedzia�em tylko kole�ance z pracy <przyjaci�ce > widzia�em ze si� klei do mnie i ze musz� co� z tym zrobi� wiec zrobi�em powiedzia�em jej. wpad�a w szok najpierw posz�a zapali�, och�on�a i pogadali�my do dzi� pami�tam jak m�wi�a :"no nie ty nie mo�esz by� a ja cie tak lubi�am xd"powtarza�a to cala nock� w pracy xD ale przyj�a to na klat� i jest dobrze do dzi� Pfft

Widz�, �e na tym forum du�o odpowiadamPfft M�j comingOut czeka, boj� si� reakcji znajomuch, i pracodawcy(by� mo�e podejrzewa , bo okolczykowany jestem) o reakcj� rodzic�w si� nie boj�, bo zmarli [*] (�wie� Panie nad ich dusz�)

Wracaj�c do pocz�tku tematu, bez obrazy dla mamy autora czy innych katolik�w ale nie jarz� jak mo�na to przestrzega� jako grzech, jako tako �e wst�pi� w nas szatan.. Ale za to jak ksi�a i inni biskupi molestuj� i wykorzystuj� dzieci to wszystko jest w porz�dku. Pod tym wzgl�dem ten kraj jest na prawd� pojechany.

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12074

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 3